Strona główna Ogrzewnictwo Katalog firm
... lux
FIRMA PREMIUM

Bosch Home Comfort Group

ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie. Posiada sieć dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie.

 

Buderus zapewnia kompleksową ofertę systemów grzewczych o mocy od 2,5 kW do 1 850 kW; stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz; systemy wykorzystujące energię odnawialną: kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz podgrzewacze przepływowe wody dużej mocy.

Buderus ma w swojej ofercie także systemy regulacji, rozbudowaną paletę grzejników, kompletne wyposażenie kotłowni oraz ogrzewanie podłogowe.

 

 

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Bosch Home Comfort uczestnikiem Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego

VII Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego, organizowana przez Związek Pracodawców Hurtowni Instalacyjno-Grzewczych (ZHI), Grupę Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) oraz Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych
thumbnail

Super Marka 2024 i Marka XV-lecia dla Buderus

Marka Buderus po raz kolejny została wyróżniona w kategorii: urządzenia i systemy grzewcze i otrzymała godło Super Marka 2024 - Jakość, Zaufanie, Renoma.
thumbnail

Buderus ConnectPRO - aplikacja do zdalnego monitorowania systemów grzewczych

Nowa aplikacja Buderus ConnectPRO z DIAGNOSTIC plus łączy różne funkcje i skutecznie wspiera serwisantów instalacji grzewczych w ich codziennej pracy.
thumbnail

Nowe oddziały Buderus w Poznaniu i Czeladzi

Buderus ma w Polsce 8 oddziałów handlowych obsługujących sektor B2B.
thumbnail

Buderus wprowadza na rynek pompę ciepła powietrze/woda Logatherm WLW286 A/AR

Buderus tworząc swoje produkty ma na uwadze nie tylko komfort użytkowania, ale również ochronę klimatu. Nowa pompa ciepła typu powietrze-woda Logatherm WLW286 A/AR osiąga równowagę pomiędzy wysokim komfortem a przyjazną dla klimatu efektywnością. W ten sposób Buderus jako ekspert systemowy rozszerza swoje portfolio produktów w zakresie odnawialnych źródeł energii .
thumbnail

Buderus wprowadza na rynek dwie nowe serie pomp ciepła

Buderus wprowadził na rynek dwie nowe serie pomp ciepła typu glikol/woda – Logatherm WSW196i.2 w wersji ze szklanym frontem w kolorze białym lub czarnym oraz Logatherm WSW186 w wersji z metalowym frontem w kolorze białym. Obie serie są dostępne w alternatywnym wariancie ze zintegrowanym 180-litrowym zasobnikiem ciepłej wody lub 50-litrowym zasobnikiem buforowym.
thumbnail

Buderus po raz piąty wyróżniony tytułem Super Marka

Już po raz piąty marka Buderus została wyróżniona w ogólnopolskim programie promocyjnym, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.
thumbnail

Buderus startuje z komunikacją w mediach społecznościowych

Od połowy września Buderus poza oficjalną stroną korporacyjną jest również obecny na Facebooku oraz Instagramie. W ten sposób marka chce jeszcze intensywniej prowadzić komunikację z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.
thumbnail

Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi

Inteligentna aplikacja, która ułatwia realizację prac w zakresie uruchamiania, konserwacji i serwisu urządzeń.
thumbnail

ProWork: Aplikacja Buderus do uruchamiania i diagnozy urządzeń

ProWork to nowoczesna aplikacja przeznaczona do uruchamiania i diagnostyki kotłów z systemem regulacji Logamatic EMS Plus. Uzupełnia ją narzędzie Smart Service Key, które wyposażone jest we własną sieć WLAN (WiFi) i łączy urządzenie grzewcze z aplikacją ProWork zainstalowaną na smartfonie lub tablecie.
thumbnail

Jubileusz Buderusa – to już 25 lat obecności marki na polskim rynku

25 lat temu w Polsce rozpoczęła swoją działalność marka Buderus należąca do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH – obecnie największego producenta systemów grzewczych w Europie. W Polsce Buderus oferuje kompleksową ofertę innowacyjnych systemów grzewczych, wykorzystujących gaz oraz olej. Ogromną rolę w asortymencie marki Buderus odgrywają również systemy wykorzystujące energię odnawialną.
thumbnail

Buderus Logamax plus GB122K- mały kocioł, wielkie możliwości

Logamax plus GB122K to nowy kocioł kondensacyjny marki Buderus, który może być stosowany w różnych typach obiektów, od małych mieszkań do sporych segmentów i domów. Niewielkie wymiary, wysoka efektywność i cicha praca stwarzają szerokie możliwości zastosowań tego kompaktowego urządzenia.
thumbnail

Krystyna Boczkowska, prezes Robert Bosch w Polsce odznaczona Orderem Zasługi RFN

Warszawa – Krystyna Boczkowska, prezes spółki Robert Bosch oraz reprezentantka Grupy Bosch w Polsce została odznaczona Orderem Zasługi Republiki Federalnej Niemiec, który jest najwyższym niemieckim odznaczeniem przyznawanym cudzoziemcom.
thumbnail

Komfortowa obsługa kompleksowych systemów grzewczych – nowy modułowy system sterowania Buderus Logamatic 5000

Nowoczesne systemy grzewcze często integrują w sobie kilka źródeł ciepła, m.in. olej, gaz, energię słoneczną czy paliwa stałe. Zapewnienie skutecznego współdziałania tych elementów to duże wyzwanie, konieczne jest bowiem sterowanie nimi z jednego punktu centralnego. Taką możliwość daje sterownik Logamatic 5000, czyli nowa generacja sprawdzonego cyfrowego systemu sterowania Buderus.
thumbnail

Nowa generacja pomp ciepła w ofercie Firmy Buderus

Buderus dba o komfort użytkownika oferując systemy dopasowanie do współczesnych potrzeb klientów.
thumbnail

Nowa pompa ciepła solanka-woda marki Buderus - Logatherm WSW196iT

Wysoce efektywna pompa ciepła do nowych i modernizowanych systemów
thumbnail

Pompa ciepła Buderus - innowacja w ogrzewaniu domów na wodzie

Dom na wodzie to rozwiązanie zbliżające nas do natury, jednak jego budowa wiąże się z kilkoma wyzwaniami. Jak zadbać o efektywne wykorzystanie energii? Jak zapewnić sobie najwyższy komfort cieplny? Odpowiedź na te i inne pytania daje technika grzewcza marki Buderus.

Znajdź nas

Bosch Home Comfort Group

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy