Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi

Inteligentna aplikacja, która ułatwia realizację prac w zakresie uruchamiania, konserwacji i serwisu urządzeń.

 

Szybsza i łatwiejsza diagnoza

Aplikacja znacznie ułatwia uruchamianie instalacji grzewczej. Wystarczy aktywować automatyczną konfigurację komponentów systemu grzewczego. Co więcej, Bosch EasyService nie tylko ułatwia, ale również optymalizuje cały proces. Aplikacja umożliwia także kompleksowy test poprawności działania podzespołów zamontowanych zarówno w samym urządzeniu jak i we wszystkich elementach instalacji grzewczej. Zapewnia wsparcie, gdy podczas uruchamiania wystąpi błąd, wskazując niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania. Aplikacja wyświetla wszystkie kody błędów wraz z opisem przypuszczalnych przyczyn usterki.


Ułatwienie codziennej pracy

Zakres wykonanych prac można w zrozumiały i przejrzysty sposób przedstawić użytkownikowi urządzenia. W aplikacji dostępny jest szczegółowy protokół każdego etapu prac w formie pliku PDF – w jednym dokumencie zebrane są wszystkie parametry systemu

Smart Service Key

Do korzystania z oferowanego przez aplikację wsparcia niezbędne jest narzędzie Smart Service Key. Jego interface nawiązuje bezpośrednie połączenie WLAN z zainstalowanym urządzeniem. Następnie aplikacja prowadzi przez proces uruchamiania urządzenia i proponuje dostosowaną do systemu parametryzację całego układu grzewczego.