Strona główna Ogrzewnictwo Katalog firm
... lux

Rotal

ul. B. Chrobrego 38, 73-108 Kobylanka K. Szczecina

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Producent

Charakterystyka firmy

ROTAL — polski Producent systemów ogrzewania


Firma ROTAL działa na rynku od 1983 roku. Od początków swojej działalności zajmujemy się produkcją i montażem urządzeń energetycznych oraz wdrażaniem nowych technologii w różnego rodzaju obiektach.


Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy oraz doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność!Poznaj nasze produkty i ogrzej swój dom wygodniej i taniej!


  • 2,5 krotnie tańsze ogrzewanie od wodno-gazowego
  • Ogrzewanie promiennikowe zużywa 2,5 x mniej energii od standardowego ogrzewania gazowo-wodnego. To zdecydowane oszczędności w rachunkach za ogrzewanie Twojego domu.Akumulacja ciepła


Zasada promieniowania to przeciwieństwo konwekcji – wywiewnego ciepłego powietrza. Promienniki pracują jako akumulatory ciepła w naszych budynkach, wygrzewając wszystkie przegrody w domu.Nowoczesny wygląd


Jako jedyny na świecie producent oferujemy duży wybór rodzajów i mocy promienników: to nie tylko standardowe promienniki ceramiczne, ale też promienniki w formie obrazów, grzejące lustra lub powierzchnie szklane z dowolną grafiką. Wyjątkowy design umożliwia dowolną aranżację wnętrza domu energooszczędnego lub innej przestrzeni. Dla dużej kubatury mamy zaś promienniki o dużej mocy.

Znajdź nas

Rotal

Producent • Kobylanka K. Szczecina

ul. B. Chrobrego 38, 73-108 Kobylanka K. Szczecina

+48 91 422 08 95

www.rotal.pl

office@rotal.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy