Promienniki wysokotemperaturowe EcoSun, produkowane przez firmę Rotal, to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o efektywnym ogrzewaniu dużych obiektów. Stosuje się je przede wszystkim w:
Kluczową zaletą tego systemu jest natychmiastowy wzrost temperatury po uruchomieniu. Dzięki temu, że ciepło odczuwalne jest od razu w strefie promieni, nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie całego pomieszczenia, co przekłada się na realne oszczędności.
Promienniki podczerwieni EcoSun dają pełną elastyczność w projektowaniu systemu ogrzewania hal produkcyjnych i magazynów. Możemy zastosować dwa główne podejścia:
Firma Rotal oferuje doradztwo w wyborze najlepszego sposobu ogrzewania, dostosowanego do specyfiki danego obiektu.
Promienniki EcoSun charakteryzują się wysoką efektywnością i możliwością zastosowania w różnych warunkach. W ofercie Rotal dostępne są modele o zróżnicowanej mocy, m.in.:
Modele te sprawdzają się nie tylko jako stały system ogrzewania hal, ale także jako mobilne źródło ciepła na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak koncerty czy targi. Przykładowo, promienniki EcoSun 3600 W zostały wykorzystane do ogrzewania sceny w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie podczas występu artysty Asafa Avidana.
Rosnąca efektywność, opłacalność oraz szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że promienniki podczerwieni EcoSun stają się coraz popularniejszym wyborem w przemyśle.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych nowoczesnych systemów ogrzewania, poznać szczegóły techniczne i otrzymać bezpłatną wycenę dla Twojego obiektu – zapraszamy do kontaktu z firmą Rotal, producentem promienników.