rejestracja

Manta S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1998 roku w wyniku zafascynowania młodych ludzi światem komputerów oraz gier komputerowych.

Wkrótce podbiliśmy rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie rozwinęliśmy produkcję dekoderów DVB-T (ponad 1 mln sprzedanych urządzeń). W kolejnych latach wprowadziliśmy do produkcji telefony komórkowe oraz telewizory.

Obecnie Manta jest w zasadzie jedynym polskim przedsiębiorstwem produkującym sprzęt elektroniki użytkowej, który – uwzględniając skalę obrotów – skutecznie konkuruje na rynku polskim z wielkimi, światowymi koncernami.

Manta S.A. dystrybuuje swoje produkty przede wszystkim poprzez największe i wyspecjalizowane sieci handlowe na terenie całego kraju. Współpracuje także z przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi z całej Europy.

Szybka dostawa i kompleksowa obsługa stanowią atuty firmy. Długoletnia obecność na rynku zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju, między innymi poprzez sprawne dostarczanie naszych wyrobów do klientów w Polsce oraz za granicą.

Kupując nasze produkty zyskujecie Państwo wyroby elektroniczne bardzo dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosujemy w nich nowoczesne technologie oraz komponenty wytworzone przez czołowych światowych producentów. Przez 20 lat bardzo się zmieniliśmy pod względem niezawodności naszych produktów!

Manta S.A.
Manta S.A. - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Matuszewska 14 bud. C5 03-876 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: 507-483-054

Oferta Manta S.A.: