rejestracja

Refsystem to silnie rozwijająca się firma, która działa w branży klimatyzacyjnej.
Charakteryzuje ją bardzo dobra znajomość rynku HVACR.

Jest Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów HAIER AC w Polsce

 

 


Refsystem jako Generalny Dystrybutor Klimatyzatorów Haier , a także dystrybutor HEIKO AC  w Polsce zapewnia dostęp do produktów najwyższej jakości.

 

HAIER to międzynarodowa marka produktów z zakresu klimatyzacji. W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split.

 

Produkty Haier odznaczają się dużą innowacyjnością, bogatym wyposażeniem oraz konkurencyjną ceną. Centra badawczo rozwojowe firmy mieszczą się w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych, dzięki temu urządzenia posiadają rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb wymagających mieszkańców.


Haier AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.


Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Haier powstał w 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Grupa Haier z obrotem ponad 24,2 mld USD w 2011 roku i posiadająca klientów w ponad 100 krajach jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.haier-ac.pl.

 

 

Refsystem
Refsystem - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

ul. Metalowców 5 86-300 Grudziądz

 

-Zobacz na mapie-

kujawsko-pomorskie

Tel: +48 695 930 647