rejestracja

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji produktów mających zastosowanie w technice grzewczej,
sanitarnej i wentylacyjnej (HVAC).

 

Nasi dostawcy to renomowani producenci z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi głównie w Europie Zachodniej. Stawiając na jakość dystrybuowanych przez nas produktów, bardzo starannie
dobieramy naszych kontrahentów, tak żeby końcowy produkt trafiający do naszego klienta spełniał
najwyższe jakościowe wymagania. Aktywnie zarządzamy czasami i wolumenami dostaw, posiadamy dobrze zorganizowaną gospodarkę magazynową, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na terminową obsługę, mimo częstych trudności z dostępnością towarów bezpośrednio u producenta.

 siedziba firmy

 

Grupa Termovent zapewnia indywidualne podejście do klienta, a znajomość lokalnego rynku połączona z doświadczeniem naszego zespołu w zakresie znajomości produktów i branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasze zoptymalizowane działania gwarantują naszym klientom oraz partnerom terminowość dostaw przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

 

Zadowolenie klienta jest naszym niezwykle istotnym czynnikiem. Cel ten staramy się osiągnąć za pomocą następujących środków:

 

  • gwarancja dokładności dostawy;
  • dostawy na czas (just-in-time);
  • budowanie więzi i dobrych kontaktów z klientami;
  • rzetelność w stosunku do klientów;

 

W naszym rozwoju stawiamy na rozbudowę naszej oferty o najlepsze jakościowo produkty oraz poszerzanie naszej obecności na kolejnych rynkach.

Grupa Termovent Sp. z o.o.
Grupa Termovent Sp. z o.o. - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Trójpole 3 61-693 Poznań

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 22 765 65 75

Oferta Grupa Termovent Sp. z o.o.: