rejestracja

 

 

Budynki zużywają 41% ogólnego zużycia energii na świecie, a zmiana na budownictwo energooszczędnego jest zbyt wolna. Wielu właścicielom i zarządcom nieruchomości trudno jest ustalić priorytety w tym względzie, gdyż większość rozwiązań wymaga znacznych nakładów finansowych, a prognozowany czas zwrotu z inwestycji jest długi.

Platforma Egain Edge wykorzystuje koncepcję Internetu Rzeczy (IoT) i jest zintegrowana z potężnym samouczącym się oprogramowaniem opartym na sztucznej inteligencji. Taka konfiguracja umożliwia wykonywanie efektywnych pomiarów i wizualizacji, generowanie samooptymalizujących się analiz i raportów oraz prowadzenie kontroli obciążeń szczytowych. Powstała dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w połączeniu z wysoce wyspecjalizowaną wiedzą z dziedziny energetyki.

 

System Egain Edge oferuje usługę, która optymalizuje zużycie energii w budynkach.
Sercem Egain Edge jest zaawansowany system oparty na sztucznej inteligencji, który każdego dnia analizuje dane zebrane z ponad sześciu milionów punktów
 

  • samoucząca się optymalizacja energii
  • redukcja wysokich kosztów energii
  • inteligentne monitorowanie budynków
  • pomoc w osiągnięciu założonych oszczędności

 

Egain Edge Egain Edge platforma

 


Większość tradycyjnych dostawców oferuje użytkownikom skomplikowane konfiguracje sprzętowe, które wymagają stałej obecności i ciągłego nadzoru. My działamy inaczej, sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

 

 

Egain Polska
Egain Polska - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Bernarda Milskiego 1/37 80-809 Gdańsk

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 883 314 953