rejestracja

Firma Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor w Polsce marek HILUX, LMF CLIMA oraz MEKAR dostarcza Klientom najwyższej klasy systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne, grzewcze dla wszystkich typów obiektów: od indywidualnych poprzez budynki użyteczności publicznej w tym również obiekty służby zdrowia, po obiekty sportowe, biurowe oraz przemysłowe.


Oferta firmy Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. skierowana jest do firmy instalacyjnych, projektantów, generalnych wykonawców oraz indywidualnych inwestorów proponując wysokiej jakości sprawdzone urządzenia branży HVAC, takie jak:

  • Centrale wentylacyjne dowolnej konfiguracji (kompaktowe, kompaktowe z pompą ciepła, segmentowe, segmentowe z pompą ciepła, specjalne: basenowe, higieniczne, ATEX, chemoodporne)
  • Centrale klimatyzacyjne typu Rooftop
  • Pompy ciepła - ekologiczne i energooszczędne odnawialne źródła energii
  • Agregaty wody lodowej w dowolnej konfiguracji
  • Klimakonwektory (kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podsufitowe, ścienne),
  • Klimakonwektory higieniczne
  • Szafy klimatyzacji precyzyjnej
  • Systemy filtrowentylacji gazów i pyłów oraz separacji mgły olejowejWieloletnie doświadczenie w branży wentylacja-klimatyzacja-ogrzewnictwo, wykwalifikowana kadra inżynierska oraz bogata oferta urządzeń renomowanych światowych marek pozwala nam zapewnić profesjonalną realizację każdego zadania projektowego począwszy od wsparcia technicznego, doboru urządzeń po sprawną i szybką realizację zamówień jak również działań związanych z uruchomieniem i serwisowaniem urządzeń.


Uzupełnieniem powyższej działalności jest prowadzona przez trzy oddziały Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. w Polsce sprzedaż pełnego asortymentu niezbędnego w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszymi oddziałami w Polsce a na pewno znajdą Państwo z naszą pomocą rozwiązania spełniające wymagania każdego obiektu.


Pozdrawiamy,
Zespół Alexa Dystrybucja Sp. z o.o.


 

Alexa
Alexa - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Łubinowa 4 03-878 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 22 744 15 40

Oddziały firmy

Towarowa 4 36-100 Kolbuszowa

www.alexapolska.pl

kontakt@alexapolska.pl

+ 48 17 583 96 52