rejestracja

Centrum Szkolenia Zawodowego -dysponujemy dużą salą wykładową, z nowoczesnym sprzętem, toteż bywalcy Centrum, pragnący poszerzać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe znajdą w Wieliczce odpowiednio wygodne i obszerne miejsce.
 

Przy Centrum zostały powołane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie Państwowe Komisje Egzaminacyjne upoważnione do przeprowadzania egzaminów i nadawania tytułu zawodowego w zawodzie i tytułu mistrza w osiemnastu zawodach oraz Państwowa Komisja Egzaminacyjna uprawniona do przeprowadzania egzaminów i nadawania uprawnień pedagogicznych dla Instruktorów praktycznej nauki zawodu. Posiadamy Certyfikat do prowadzenia kursu, dotyczącego nauki jazdy na wózkach jezdniowych z napędem silnikowym oraz Certyfikat do przeprowadzania egzaminów i nadawania uprawnień po kursach "Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym".
 

Posiadamy referencje techniczne nadane przez Zarząd Główny Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Posiadane uprawnienia pozwalają nam prowadzić kursy i szkolenia u naszych partnerów w całej Polsce.
 

Jednodniowy kurs elektroenergetyczny dla:
 

 • Instalatorów, serwisantów kotłów, elektryków
   

Kursy przygotowujące do egzaminu w zawodzie:
 

 • Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
 • Monter sieci gazowych
 • Monter sieci komunalnych
   

Jednodniowy kurs lutowania ręcznego miedzi i aluminium dla:
 

 • Monterów instalacji i urządzeń sanitarnych
 • Monterów sieci i instalacji gazowniczej
   
Kursy Instalatorów, serwisantów kotłów, elektryków Kursy Instalatorów, serwisantów kotłów, elektryków


Kursy i szkolenia prowadzone przez zespół wykładowców i trenerów posiadających wiedzę, doświadczenie zawodowe, znajomość nowoczesnych technologii, metodologii, znających potrzeby i oczekiwania Klientów, zapewniają wysoki poziom merytoryczny programów szkoleniowych a duże doświadczenie organizacyjne w połączeniu z dobrą kadrą wykładowców i trenerów ułatwia zdanie egzaminu i podniesienie kwalifikacji zawodowych, tym samym lepszą pozycję na rynku pracy.

 

Centrum Szkolenia Zawodowego
Centrum Szkolenia Zawodowego - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Grottgera 58 32-020 Wieliczka

 

-Zobacz na mapie-

dolnośląskie

Tel: +48 12 289 04 05

Fax: +48 12 289 04 06