rejestracja

NILAN-POLSKA jest producentem systemów i rozwiązań do budynków energooszczędnych w tym kompaktowych pomp ciepła, rekuperatorów i central wentylacyjnych. Dostarczają systemy dla budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych, obsługując tym samym klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.


Nilan, kompaktowe pompy ciepła, rekuperacja, centrale wentylacyjne z pasywnym odzyskiem ciepła


Od ponad 40 lat NILAN produkuje i udoskonala urządzenia wentylacyjne i technologie pomp ciepła. To czyni z firmy godnego zaufania partnera dla wszystkich, którzy chcą zainwestować w technologie przyszłości.

Wszystkie podzespoły urządzeń wentylacyjnych i pomp ciepła-od metalowych paneli po zawory poddawane są drobiazgowym testom jakości.

NILAN gwarantuje najwyższą jakość produktów, gdzie wdrożony został rygorystyczny system kontroli jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

Firma robi wszystko, aby była kojarzona z wysoką jakością, fachowością i skutecznością działania. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nią Klienci.

 

Nilan, kompaktowe pompy ciepła, rekuperacja, centrale wentylacyjne z pasywnym odzyskiem ciepła

 

 

Nilan-Polska