rejestracja

Od początku działalności firma KOMINKI-galeria Grzegorz DYGAS stawia na produkty godne zaufania, ze sprawnie działającym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jako użytkownicy kominka, wiedzą jak ważna jest dla Państwa czysta szyba, komfort obsługi, bezawaryjność i pewność, że w razie jakichkolwiek pytań możecie się zwrócić do firmy, która nie opiera swojej wiedzy na ogólnodostępnych artykułach z Internetu, ale wypracowała ją sama, przez wiele lat użytkując kilka kominków (zarówno w domu, jak i w salonach firmowych).

  

Jako zespół ludzi ambitnych, ceniących swoją pracę, firma ciągle podnosi kwalifikacje kadry pracowniczej, uczestnicząc w szkoleniach, odwiedzając targi branżowe i podążając za nowinkami produktowymi, aby zapewnić Państwu jak najlepszą jakość oferowanych usług.
 

 W ofercie firmy szczególną uwagę zwracają piece kaflowe w różnych stylach i kominki z akumulacją ciepła. Wytworzone przez nasze urządzenie ciepło jest akumulowane i stopniowo uwalniane do pomieszczenia – dzięki temu temperatury spalin wchodzących do komina są znacznie niższe (150-190*C) a my nie „wpuszczamy” ogromnej ilości ciepła do komina.

 

AKUMULACJA CIEPŁA = OSZCZĘDNOŚĆ + KOMFORT UŻYTKOWANIA + ZDROWE CIEPŁO

 

 Firma zajmuje się kompleksową budową kominka /pieca począwszy od wykonania projektu dostosowanego do wnętrza Inwestora. Obszar działalności: do ok. 80 km od salonu firmowego.

Kominki i piece kaflowe DYGAS
Oddziały firmy