rejestracja

RÓWNOWAŻENIE HYDRAULICZNE
Taconova oferuje kompletną paletę zaworów równoważąco - pomiarowych o wysokiej jakości do najróżniejszych obszarów zastosowania.

 

TECHNIKA ROZDZIELANIA
Produkty techniki rozdzielania firmy Taconova stosowane są w pierwszej kolejności w instalacjach ogrzewania podłogowego, lecz równocześnie nadają się one do wielu innych zastosowań.

 

TECHNIKA SYSTEMOWA
Solarne grupy pompowe i moduły świeżej wody firmy Taconova wytyczają kryteria wyboru w zakresie termicznych systemów solarnych i techniki sanitarnej.

 

ARMATURA
Armatura firmy Taconova może być szeroko stosowana w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i sanitarnych. 

 

Wyznaczające standardy technologie i produkty, włącznie z tymi dedykowanymi alternatywnym źródłom energii, jak energia słoneczna i cieplna, nie tylko umożliwiają uproszczone planowanie i montaż, bezobsługową eksploatację i praktycznie indywidualną regulację. One obniżają także, w sposób odczuwalny, zużycie energii i z tym związane koszty. Taconova oferuje maksymalną wydajność i komfort przy minimalnym wykorzystaniu zasobów. Dzięki temu nasza myśl o środowisku nie jest pustym słowem, ale naszą etyczną postawą. Ta rozciąga się od zasad postępowania naszego przedsiębiorstwa po nasze produkty i ich zastosowania.Nasza główna obietnica, uzyskanie komfortu, jest jednocześnie obietnicą daną naszemu środowisku.

 

RÓWNOWAŻENIE HYDRAULICZNE TECHNIKA ROZDZIELANIA technika systemowa armatura

Taconova
Taconova - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Trójpole 3 61-693 Poznań

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 61 227 84 21