rejestracja

 

Każdego roku oferta maxair poszerza się o szereg nowości, które pozwalają nam na kompleksowe zaspakajanie potrzeb nawet najwybredniejszych klientów. Dostarczamy bardzo szeroki asortyment wentylacyjny choć nie ukrywamy, że specjalizujemy się w wentylatorach i to właśnie one stanowią dla nas świat bez tajemnic. Od wentylatorów wszystko się zaczęło i niezmiennie jest to asortyment szczególnie bliski naszemu sercu. Tu nasza oferta nie ma sobie równych. Staramy się aby oferowane produkty spełniały najsurowsze kryteria jakościowe i stanowiły najlepszą ofertę cenową w swojej klasie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wartością najcenniejszą.

 

Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami z kraju i zagranicy. Dystrybuujemy produkty znanych i cenionych marek, sami też importujemy i wprowadzamy do obrotu wiele produktów niszowych, starając się zapełnić luki rynkowe, dając Państwu tym samym wybór, którego nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

Nasz asortyment nie ogranicza się jednak tylko do wentylatorów. W ciągłej sprzedaży magazynowej posiadamy szereg urządzeń oraz akcesoriów niezbędnych do zbudowania kompletnej, profesjonalnej instalacji wentylacyjnej. Są to centrale wentylacyjne, nagrzewnice, filtry, przepustnice, klapy,regulatory, kurtyny powietrzne, akcesoria montażowe, system kanałów i kształtek wentylacyjnych,nawiewniki, kratki, izolacje techniczne itp.

 

W chwili obecnej posiadamy dwa magazyny, w Warszawie i Krakowie. W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych, chcąc być bliżej Państwa i móc świadczyć kompleksowe i szybkie dostawy na terenie całego kraju.