rejestracja

Od daty założenia w 2000 roku Thermex Serwis nieustannie się rozwija, proponując każdego roku swoim klientom innowacyjne rozwiązania i dodatkowe usługi.

 

Spółka działa w różnorodnych, ściśle technicznych, obszarach, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja, elektryka, automatyka, wideo monitoring, w każdym z nich gwarantując najkorzystniejszą relację jakości do ceny.

 

W celu zapewnienia klientom stałej obsługi technicznej na wysokim poziomie, jak również wysokiej konkurencyjności, firma przyjęła strategię szybkiego reagowania na nagłe problemy. Dlatego też inwestuje przede wszystkim w ludzi, zapewniając pracownikom stałe możliwości rozwoju poprzez szkolenia techniczne; dzięki temu są oni zawsze na bieżąco jeśli chodzi o nowinki techniczne oraz zmiany prawne polskie i europejskie.

 

Respektowanie przepisów prawa jest priorytetem zarówno w działaniach dyrekcji społki, jak całego przedsiębiorstwa, które poprzez swoja aktywność stara się przyczynić do tego, aby otaczający nas świat był lepszy, jak również do utrzymania równowagi ekologicznej środowiska, w którym wszyscy żyjemy.

 

Thermex Serwis Sp. z o.o.