rejestracja

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszych i energooszczędnych systemów do ogrzewania elektrycznego.

Selekcja urządzeń grzewczych poparta jest testami wykonywanymi wewnętrznie w naszej firmie ale również doświadczeniem wyniesionym z montaży ogrzewania elektrycznego. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od wiodących producentów europejskich jak i producentów polskich.
Miło jest nam poinformować, iż dzięki naszemu zaangażowaniu zostaliśmy
wyłącznym dystrybutorem na Polskę następujących marek:

RADIALIGHT i AURORA – energooszczędne grzejniki elektryczne radiacyjne (podczerwień), grzejniki łazienkowe elektryczne, promienniki podczerwieni przemysłowe

THERMAL TECHNOLOGY I GENIUS CARBON – grzejniki i panele na podczerwień, elektryczne ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe na podczerwień, grzejniki podtynkowe, ogrzewacze beczek, ogrzewanie kościołów, dywany i dywaniki grzewcze i ciekawostka prześcieradło elektryczne na podczerwień

HEMSTEDT - maty grzewcze, kable grzewcze, maty grzewcze zewnętrzne, przewody grzewcze do rynien, przewody grzewcze do rur, maty grzewcze do podjazdów

Nasza specjalizacja to ogrzewanie elektryczne w naszej ofercie znajdziecie:

Grzejniki elektryczne energooszczędne KLIMA, PLANO, DEKO (marka RADIALIGHT), HALOS 15 to wyjątkowe rozwiązanie zaprojektowane przez włoskich inżynierów w fabryce z 80-letnim doświadczeniem w projektowaniu grzejników elektrycznych. To urządzenia posiadające wbudowany termostat oraz dwa elementy grzewcze. Grzejnik KLIMA posiada termostat programowalny z wyświetlaczem, ten grzejnik elektryczny sam dobiera moc i element grzewczy który w danym momencie ma ogrzewać pomieszczenie. Priorytetem jest utrzymać temperaturę elementem promiennikowym czyli radiacją (niską mocą ok. 15% mocy nominalnej grzejnika). Grzejniki KLIMA zainstalowaliśmy między innymi w Zamku w Malborku.

Grzejniki elektryczne KLIMA zainstalowaliśmy między innymi w Zamku w Malborku oraz W Bramie Nizinnej w Gdańsku.

Zdjęcia z montażu grzejników elektrycznych KLIMA w Zamku w Malborku

Zdjęcia grzejników elektrycznych KLIMA - Brama Nizinna w Gdańsku

Ogrzewanie na podczerwień elektryczne to bardzo ekonomiczny sposób ogrzewania pomieszczeń. Wśród urządzeń wykorzystywanych do ogrzewania podczerwienią wyróżnić możemy grzejniki elektryczne KLIMA, PLANO, DEKO, grzejniki na podczerwień, panele na podczerwień. Wszystkie wymienione wcześniej grzejniki elektryczne różnią się sposobem montażu, miejscem montażu (sufit,ściana, pod oknem), wyglądem oraz stopniem skomplikowana montażu.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe to idealne sposoby do ogrzewania powierzchniowego domów, mieszkań, biur, lokali użytkowych. Nasze systemy oparte są o urządzenia charakteryzujące się niższym zużyciem niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe elektryczne. W ofercie Thermal Technology jest mata grzewcza pod płytki na podczerwień wykonana z włókna karbonowego (włókno węglowe) charakteryzująca się niższym zużyciem energii (może być wykonana pod wymiar oraz w mocach od 40-140W dobierzemy idealne ogrzewanie domu pasywnego lub energooszczędnego). W sprzedaży również folia grzewcza europejskiego producenta.

Promienniki podczerwieni infrared to idealne rozwiązanie jako elektryczne grzejniki przemysłowe ale również do domów, mieszkań, biur ale także elektryczne promienniki podczerwieni wykorzystywane są jako ogrzewanie zewnętrze w ogródkach piwnych, na tarasach oraz w branży HORECA.

Osobną kategorią ogrzewania dla przemysłu są ogrzewacze beczek, pojemników w formie maty grzewczej do beczek lub podgrzewacza do dna beczek. Wyposażone są w termostaty. Ponadto na zamówienie fabryka wykonuje różne elementy grzewcze, wyślij zapytanie opisz co należy ogrzać. W fabryce zaprojektują i wykonają niezbędny płaszcz grzewczy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ, NAPISZ ZADZWOŃ DOBIERZEMY ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Novli
Novli - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Al. Prymasa Tysiąclecia 66 01-424 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 604 599 458