rejestracja

KLIMAT SOLEC - firma z polskim kapitałem zajmująca się kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych.

Oferta firmy obejmuje: 

  • projektowanie, montaż oraz serwis nowych instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania łącznie z instalacjami towarzyszącymi oraz pełną automatyką,
  • modernizację oraz naprawę istniejących sieci w celu zmniejszenia kosztów użytkowania budynku,
  • produkcję pełnej gamy elementów wentylacyjnych pod marką KLIMAT PRO.

 

KLIMAT SOLEC zapewnia fachowe doradztwo i rozwiązania dopasowane indywidualnie do specyfiki obiektu i nakładów inwestycyjnych (precyzyjna wycena już na początku współpracy) - wartość inwestycji do czasu jej zakończenia pozostaje bez zmian. Własne zaplecze produkcyjne i laboratoryjne pozwala firmie KLIMAT SOLEC na realizacje zamówień o dowolnym rozmiarze i stopniu skomplikowania.

 

KLIMAT SOLEC to blisko 30 lat doświadczenia - sprawdź nasze możliwości! 

 

Świadczone usługi:

 

  • Projektowanie i wycena

Dział Projektowania i Wycen zajmuje się opracowywaniem dokumentacji z zakresu wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania wraz z pełną automatyką.

 

  • Realizacja

Realizacja zadań inwestycyjnych obejmuje kompleksową dostawę wyposażenia z zakresu oferowanych usług wraz z montażem.
Dostarczony asortyment pochodzący z własnej produkcji oraz praca wyspecjalizowanych i doświadczonych grup montażowych gwarantują konkurencyjność cenową i terminową, a także pozwalają na dużą elastyczność podczas realizacji inwestycji.

 

  • Serwis

Grupy serwisowe świadczą usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla wykonanych instalacji na terenie całego kraju.