rejestracja

MK jest największym producentem systemów kominowych i wentylacyjnych w Polsce. W ciągu ostatnich 25 lat firma rozszerzyła działalność na Europę i umocniła swoją silną pozycję w Niemczech.Firma oferuje systemy kominowe i indywidualne rozwiązania dla wszystkich rodzajów paliw i urządzeń, do budynków mieszkalnych i komercyjnych. Specjalizuje się również w produkcji systemów odprowadzania spalin z instalacji przemysłowych - z agregatów prądotwórczych i urządzeń kogeneracyjnych (turbin).

 

MK od lat koncentruje się na tym, co jest fundamentalne: dbałość o potrzeby rynku i zaangażowanie w zakresie bezpieczeństwa i właściwości produktów. Takie podejście zaowocowało budową długofalowych, partnerskich relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu.

 

Dzięki zespołowi R&D, wspieranemu przez Grupę oraz wewnętrznemu centrum innowacji: WeLab® firma MK dąży by być zawsze o krok przed europejskimi standardami.

 

MK jest częścią Grupy Sphering, czołowego gracza na europejskim rynku systemów odprowadzania spalin. Zadaniem Grupy jest projektowanie, produkcja i dystrybucja, wysokiej jakości nowatorskich systemów kominowych i wentylacyjnych

 

nowa siedziba

MK Sp. z o.o
MK Sp. z o.o - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Kadłubia, ul. Kominowa 5 68-200 Żary

 

-Zobacz na mapie-

lubuskie

Tel: +48 68 458 19 00

Fax: +48 68 458 19 39