rejestracja

Tani Opał jest dziś największym przedsiębiorstwem w Środkowej Europie, którego działalność obejmuje produkcję i pakowanie asortymentu węgla oraz innych paliw stałych. Firma pojawiła się na rynku w 2005 roku, zaś w czerwcu 2011 roku, w związku z dynamicznym rozwojem, została przekształcona w spółkę, stając się pionierem w swej branży.

 

Sukces zawdzięczamy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz ciągłych badaniach, gwarantujących znakomitą jakość produktów. Pragniemy utrzymać najwyższy poziom technologii w składowaniu, pakowaniu, sprzedaży i wysyłce węgla, zatem nieustannie doskonalimy nasz system produkcyjny.

 

Celem firmy jest również dbałość o wygodę i profesjonalną obsługę naszych klientów. Staramy się sprostać Państwa potrzebom, służąc wsparciem i doradztwem. Zapewniamy całoroczną dostępność naszych artykułów, szybką realizację zamówienia oraz możliwość dostawy towaru na terenie całego kraju.

 

Aktualnie z naszych usług korzysta kilkaset składów opałowych i wiele firm oferujących węgiel w Polsce, Słowacji, Irlandii, Szwecji, Niemczech i Austrii. Stale rozwijamy współpracę z większością ogólnopolskich sieci handlowych. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem aukcji i sklepów internetowych.

Tani Opał