rejestracja

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego oraz w systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak też obiektów przemysłowych.

 

maty mata maty grzejne mata grzejna przewód przewody przewody grzejne

 

 

 Nasze produkty dają ochronę przed : 

  •  mrozem

System chroni nawet w najbardziej surową zimę rury, zawory, siłowniki i inne elementy podatne na uszkodzenia w wyniku oddziaływania niskiej temperatury.

Straty poniesione z powodu uszkodzonych rur i zaworów przewyższają nakłady poniesione na instalację grzewczą.

 

  • śniegiem i lodem

System zapobiegający zaleganiu śniegu i lodu na dachach, w rynnach, rurach spustowych, na podjazdach, drogach, schodach, tarasach, na wiaduktach, mostach, itp.


Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja daje pewność, że ogrzewane powierzchnie będą wolne od śniegu i lodu, rynny i rury spustowe będą drożne, a na dachu nie utworzą się nawisy śnieżne i sople.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo : maty, mata, maty grzejne, mata grzejna, przewód, przewody, przewody grzejne, przewód grzejny, regulatory, regulator, grzejnik, grzejniki, ogrzewacze akumulacyjne, ochrona przed śniegiem i lodem, regulatory temperatury, ogrzewanie podłogowe, suszarki łazienkowe, ogrzewanie przeciwoblodzeniowe, wentylacja, grzejniki konwekcyjne