rejestracja

     ciepłownictwo     płytowe wymienniki ciepła     lutowane wymienniki ciepła     wymienniki ze stali kwasoodpornej     systemy cwu

Alfa Laval na rynku polskim działa od ponad 80 lat. Pierwsze biuro zostało założone w 1924 roku w Poznaniu. W 1964 roku zostało utworzone biuro informacji technicznej Alfa Laval w Warszawie, które w 1991 roku zostało przekształcone w samodzielną jednostkę handlową pod nazwą Alfa Laval Polska Sp. z o.o.

 

Urządzenia Alfa Laval przeznaczone są dla różnych aplikacji. Klimatyzacja, gdzie stosowane są nasze parowniki i skraplacze. Komercyjne chłodnictwo, np. w hipermarketach, supermarketach, małych lub średnich sklepach spożywczych.

 

Oferujemy systemy oparte na naturalnych czynnikach chłodniczych takich jak dwutlenek węgla, amoniak i węglowodory, które zastąpią freon. Przemysłowe chłodzenie i chłodnictwo, np. klimatyzacja biur i budynków przemysłowych, systemy chłodzenia lodowisk.

 

Oferujemy rozwiązania dostosowane do pracy z czynnikami agresywnymi, przy wysokich ciśnieniach i bardzo niskich temperaturach. Przemysłowe chłodnictwo procesowe, np. w przemyśle spożywczym, napojów, farmaceutycznym i chemicznym. 

 

Dostarczamy pośrednie systemy, które utrzymują na niskim poziomie całkowitą objętość czynnika chłodniczego, zapewniają łatwą kontrolę wycieków i ułatwiają odzysk energii. Chłodnictwo i klimatyzacja w przemyśle morskim. Nasze systemy są wykorzystywane na pokładach jednostek pływających, gazowcach/LPG, krążownikach i promach, statkach transportujących produkty spożywcze i statkach towarowych.

Alfa Laval Polska Sp z o.o.
Alfa Laval Polska Sp z o.o. - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Marynarska 15 02-674 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 336 64 64

Fax: +48 22 336 64 60