rejestracja

MRU należy od 1984 roku do czołówki producentów stacjonarnych i przenośnych High-Tech Analizatorów Spalin. W tym czasie paleta produktów była coraz bardziej rozszerzana i udoskonalana pod względem technicznym , ergonomicznym i funkcjonalnym. Urządzenia MRU są rozprowadzane po całym świecie poprzez sieć partnerską lub własne filie. W Polsce sprzedajemy analizatory od 1996 roku.

 

Dla naszych klientów ważny jest fakt , że prowadzimy również miejscowy serwis fabryczny. Jednym z naszych głównych celów firmowych jest wspierać wszystkie nasze sprzedawane urządzenia. Dlatego rozbudowa i usprawnianie serwisu jest naszym ważnym zadaniem. Nasz polski serwis w Puszczykowie koło Poznania służy Państwu pomocą we wszystkich sprawach związanych z pomiarami spalin, temperatury, ciągu, detekcją gazów i obsługą serwisową urządzeń.

 

Część informacji znajdą Państwo na niniejszych stronach internetowych.

 

Jeżeli Państwo nie znajdują na naszych stronach szukanych informacji lub są niezadowoleni z obsługi serwisu naprawczego to prosimy o śmiałe wskazówki dotyczące uzupełnień i ulepszeń naszego serwisu w całości.

 

 

MRU Sp. z o. o