rejestracja

 

 

 

Firma Prandelli Polska powstała w grudniu 1992 roku jako wyłączny dystrybutor włoskiego producenta systemów instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych firmy Prandelli. 


Od początku funkcjonowania siedziba spółki mieści się w Gdańsku.


Na początku swojej działalności oferta firmy obejmowała jedynie system Coprax – rury i złączki z polipropylenu trzeciej generacji typu VESTOLEN P9421. W odpowiedzi na potrzeby rynku przedsiębiorstwo w kolejnych latach poszerzało ofertę asortymentową o następujące systemy:

 

  Tuborama – system rur z polietylenu sieciowanego PEXc i PEXb oraz złączek skręcanych mosiężnych,

   

  Thermorama – system ogrzewania podłogowego oparty na rurach Tuborama, Multyrama oraz Tris-up,

   

  Multyrama – system rur wielowarstwowych PEX-AL-PEX łączonych metodą złączek prasowanych mosiężnych oraz skręcanych,

   

  Tris-up – systemu rur PERT-AL-PERT łączonych metodą złączek prasowanych mosiężnych oraz skręcanych.

   dystrybutor włoskiego producenta systemów instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych firmy Prandelli.

 

Systemy firmy Prandelli przeznaczone są głównie do wewnętrznych instalacji wodociągowych i grzewczych, a także do instalacji sprężonego powietrza i innych.
Obecnie oferta firmy zawiera nie tylko produkty podstawowe, czyli rury i złączki ale także produkty uzupełniające np. rozdzielacze, szafki.


Wszystkie systemy firmy Prandelli produkowane są w fabryce we Włoszech, której tradycje sięgają 1899 roku.

 


Projektowanie oraz produkcja systemów rur i złączek objęta jest Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Ponadto każdy system posiada atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny jest zgodny z Polskimi Normami lub posiada aprobaty techniczne COBRTI (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Techniki Instalacyjnej INSTAL). Wszystkie systemy objęte są 10-letnią gwarancją obowiązującą od daty produkcji umieszczonej na wyrobie.

 

 Siedzba Firmy Prandeli Polska Gdańsk Rury z tworzyw Colmix Mixer Złączki do PEX/AL/PEX Łączniki do PEX/AL/PEX PFM Złączki