rejestracja

SPS KLIMA Sp.z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

 

Firma powstała na początku lat 90-tych, koncentrując swą działalność na sprzedaży urządzeń elektroniki użytkowej i systemów klimatyzacji marki Sanyo. SPS Klima reprezentuje w Polsce również koncerny Midea, McQuay, Panasonic i Thermocold.

 

SPS Klima posiada bardzo szeroka ofertę zarówno dla użytkowników indywidualnych jak też klientów biznesowych. Dysponuje urządzeniami typu: Split, MultiSplit, Systemy VRF, Gazowe Pompy Ciepła, Chillery, Klimakonwektory, Rooftopy orez Systemy Klimatyzacji Precyzyjnej.

 

 

SPS KLIMA Sp.zo.o., dotychczasowy wyłączny dystrybutor marki Sanyo w Polsce, zawarła w 2012 r. umowę z firmą Panasonic na dystrybucję urządzeń klimatyzacyjnych.

 

Firma Panasonic obejmuje szeroki zakres kompletnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji, przeznaczonych do budynków mieszkalnych jak również obiektów komercyjnych użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Systemy te nie tylko odpowiadają wysokim wymaganiom współczesnego budownictwa ,ale zapewniają maksymalną wydajność i są zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami ochrony środowiska.

 

Oferta Panasonic obejmuje :

  • systemy grzewcze Aquarea typu split i monoblok
  • systemy VRF ECOi -seria 2-i 3-rurowa
  • systemy VRE/FS-Multi
  • gazowe pompy ciepła (GHP)
  • splity i multisplity
  • urządzenia wentylacyjne
  • układy sterowania

  

Centrum Szkoleniowe SPS Klima

Zostało uruchomione w 2011 r. Składa się z sali szkoleniowej oraz nowocześnie wyposażonego laboratorium, w którym uczestnicy szkoleń mają okazję ugruntowania zdobytej wiedzy w praktyce, na pracujących urządzeniach.


W Centrum Szkoleniowym SPS Klima prowadzone są cykliczne warsztaty w zakresie doboru, montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych marki Sanyo, McQuay i Midea, zakończone uzyskaniem certyfikatów imienno-firmowych, ważnych przez 12 miesięcy. Uczestnicy szkoleń otrzymują ponadto materiały w formie elektronicznej, a także poszkoleniowe wsparcie inżynierów SPS Klima. Odbywają się również szkolenia organizowane w momencie wprowadzania nowych produktów, przedstawiające najnowsze technologie oraz szkolenia indywidualne dla inwestorów.