rejestracja

Pentair Thermal Management z siedzibą w Houston, USA dostarcza systemy grzewcze oraz systemy detekcji i lokalizacji wycieków dla przemysłu, budownictwa, telekomunikacji, medycyny i innych sektorów OEM. Łącząc działalność i doświadczenia firm Raychem, Pyrotenax, Hew-Therm oraz Tracer produkuje więcej zróżnicowanych wyrobów grzejnych niż jakakolwiek inna firma na świecie.


DLA BUDOWNICTWA
Oferujemy elektryczne systemy grzewcze oparte na technologii samoregulacji Raychem szeroko stosowane w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym:

  • Ogrzewanie podłogowe
  • Ochronę rur z wodą i instalacji tryskaczowych przed zamarzaniem
  • Odladzanie dachów i utrzymanie drożności rynien zimą
  • Usuwanie śniegu i lodu na podjazdach, ramach i chodnikach
  • Utrzymanie temperatury ciepłej wody użytkowej
  • Systemy detekcji i lokalizacji wycieków


DLA PRZEMYSŁU

Elektryczne systemy grzewcze Pentair Thermal Management chronią przed zamarzaniem, zapobiegają gromadzeniu się śniegu i lodu oraz umożliwiają utrzymanie temperatury procesów technologicznych. Precyzyjna kontrola dostarczonego ciepła jest nieoceniona przy minimalizacji kosztów i poprawie gospodarki energetycznej w przemyśle. Oferujemy ogrzewanie rurociągów, zbiorników, pojemników, cystern, układów AKPiA. Wszystkie systemy mogą być wyposażone w systemy sterowania i kontroli. Realizacja każdego projektu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.
Przemysłowe systemy grzewcze Pentair Thermal Management są projektowane z myślą o zaspokojeniu różnorodnych wymagań temperaturowych w wielu różnych dziedzinach przemysłu takich jak paliwowy, elektroenergetyczny, petrochemiczny, chemiczny, papierniczy i drzewny, farmaceutyczny, przetwórstwo metali a także w rolnictwie i budownictwie. Szczególne rozwiązania ogrzewania są szeroko stosowane w telekomunikacji, motoryzacji czy transporcie masowym.

 

 Pentair Thermal Management warszawa producent