rejestracja

Firma Ventia Sp. z o.o. jest przedstawicielem na terenie Polski kurtyn powietrznych, aparatów grzewczo-wentylacyjnych, produktów akustycznych STAVOKLIMA , central wentylacyjnych KOMFOVENT oraz dystrybutorem produktów dla branży HVAC.

 

Misją firmy Ventia jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży inżynierii sanitarnej oraz dostarczanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji. Gwarantujemy najwyższą jakość - nie tylko w ofercie, ale i na poziomie obsługi. Aktywnie dzielimy się naszą znajomością teorii oraz praktyki branży HVAC, szukając najlepszych rozwiązań, które pomogą rozwinąć Państwa biznes.

 

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU:

  • elastyczność działania - odpowiemy na każdą potrzebę naszego klienta! Jeżeli nie znajdujesz produktu bądź rozwiązania Twojego problemu w naszej ofercie, zgłoś się do nas. Postaramy się sprostać wyzwaniu,
  • atrakcyjny poziom cen - znamy rynek od wielu lat, mamy sprawdzonych i wyselekcjonowanych dostawców. Jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjność cen na poziomie największych liderów branży HVAC,
  • dostępność produktów z magazynu - znamy oczekiwania naszych klientów i produkty, które powinny być od ręki. Dzięki magazynowi wysokiego składowania, możemy szybko reagować na ich potrzeby,
  • szybka realizacja zamówień - instalacje wentylacji i klimatyzacji składają się nie tylko z typowych produktów. Dlatego za priorytetowe zadanie postawiliśmy sobie szybką realizację wszelkich zamówień na produkty niemagazynowe, np. kanały i kształtki prostokątne, skrzynki rozprężne, tłumiki, przepustnice, czerpnie/wyrzutnie, itp. Tam gdzie inni potrzebują dwóch tygodni na realizację zamówienia, my potrzebujemy dwóch dni!
  • dobry kontakt z klientem - zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientem. Dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, ustalając nie tylko odpowiedni poziom cen oraz warunków płatności, ale przede wszystkim potrzeb i oczekiwań. Doradztwo techniczne, wspólne rozwijanie biznesu oraz pewna i rzetelna informacja to czynniki, które klienci najbardziej w nas cenią,
  • dogodna lokalizacja na terenie Warszawy - koniec ze stratą czasu, a co za tym idzie i Twoich pieniędzy! Już nie musisz tracić pół dnia na dojazd i obsługę w innej firmie. Dzięki naszej lokalizacji w okolicy Centrum Warszawy oraz sprawnej obsłudze, odbierzesz swoje zamówienie w sposób szybki i łatwy.
     
   

 

Nasza Firma będąc przedstawicielem na Polskę central wentylacyjnych KOMFOVENT oraz produktów STAVOKLIMA prowadzi szkolenia i prezentacje teoretyczne na temat systemów wentylacji oraz zastosowania w nich central wentylacyjnych KOMFOVENT oraz kurtyn powietrznych jak i produktów akustycznych STAVOKLIMA.


Dla uczestników spotkań przygotowujemy pakiety materiałów technicznych oraz prezentację działającej centrali KOMFOVENT.


Dodatkowo uczestnicy szkoleń mogą zapoznać się w praktyce z działaniem central serii Komfovent Domekt, Kompakt oraz Verso, kurtyn LI/AXI, aparatów NEVADA, czerpni PHZ oraz kulis tłumiących JTH.

 

 

 

 


Szkolenia, to także warsztaty praktyczne prowadzone w małych grupach. Projektanci mogą zapoznać się z działaniem programów doboru, natomiast instalatorzy mogą poznać obsługę działających urządzeń. Istnieje możliwość organizacji indywidualnego szkolenie zarówno w siedzibie Firmy Ventia jak i w dowolnym miejscu w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy !

 

Ventia