rejestracja

Firma TeKlim Sp.j. będąca wyłącznym importerem firmy Biddle bv w Polsce serdecznie zaprasza do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas urządzeń.


Cechą wyróżniającą produkty Biddle jest nowoczesna technologia, służąca uzyskaniu jak najlepszego komfortu użytkowników, oszczędność energii oraz efektywności działania. Proponujemy rozwiązywanie problemów związanych z ochroną otwartych drzwi, nie zaś sprzedaż hurtową. Każdy temat traktujemy indywidualnie.

 

Firma zapewnia swoim Klientom indywidualne podejście i kompleksową obsługę na miarę ich oczekiwań. Partnerskie stosunki wymagają stworzenia długoterminowych relacji i możliwości polegania na drugiej stronie, czyli kwestii które pozwalają osiągnąć najwyższy poziom jakości i nowatorskiego podejścia, co jest jednym z najważniejszych celów postawionych przez firmę.

 

Teklim Sp.j. jest wyspecjalizowaną firmą klimatyzacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte przez nas w ciągu 20 lat pracy w tej branży. Oprócz dystrybucji kurtyn Biddle (oraz 2VV) zajmujemy się wentylacją i klimatyzacją. Naszą ofertę uzupełniają wyroby innych renomowanych producentów urządzeń: klimatyzacyjnych: Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, LG.
 

TeKlim Sp.j.