rejestracja

GASPOL SA jest największym dystrybutorem gazu płynnego (LPG) w Polsce i dostawcą innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Dostarczając najwyższej jakości autogaz, gaz w butlach i do zbiorników, GASPOL zaopatruje w energię miliony Polaków oraz wszystkie sektory gospodarki: rolnictwo, przemysł, usługi.


GASPOL jest ekspertem efektywności energetycznej opartej o nowoczesne urządzenia, pompy ciepła, procesy kogeneracji oraz solarne systemy hybrydowe współdziałające z LPG.


GASPOL istnieje od 1991 roku. Dysponuje 2 terminalami przeładunkowymi - morskim w Gdańsku i kolejowym w Małaszewiczach - oraz 7 rozlewniami gazu płynnego. Oferta GASPOLU dostępna jest w całej Polsce dzięki 300 autoryzowanym dystrybutorom i 20 000 punktów sprzedaży detalicznej. Firma posiada własny sklep internetowy z szeroką gamą produktów zasilanych gazem płynnym: grille gazowe, parasole grzewcze i wiele innych.


GASPOL podejmuje liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnych, zwiększenia efektywności energetycznej oraz zmniejszenia wpływu efektu cieplarnianego na środowisko naturalne. Flagowym przedsięwzięciem firmy jest Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE) o zasięgu paneuropejskim.


Udziałowcem GASPOLU jest SHVEnergy - światowy lider na rynku LPG (Liquified Petroleum Gas) z siedzibą w Hoofddorp (Holandia).

Gaspol