rejestracja

Kominek jest kwartalnikiem branży kominkowej w Polsce. Magazyn przedstawia zarówno informacje z branży (nowości, aktualności, imprezy branżowe) jak również tematykę skierowaną do osób szukających inspiracji przy projektowaniu kominków oraz osób już posiadających kominek, pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji tego urządzenia.
 

Treść
Kominek podzielony jest na kilka działów poruszających tematykę istotną dla różnych grup czytelników.

 

TRENDY I ARCHITEKTURA to dział, w którym nasi redaktorzy oraz współpracownicy przedstawiają aranżacje, mogące dostarczyć Państwu pomysłów na urządzenie domu, mieszkania czy samego salonu - oczywiście z uwzględnieniem kominka. Połączenie tych dwóch działów sprawi, że czytelnicy skupiający się głównie na poszukiwaniu inspiracji, łatwo odnajdą interesujące ich materiały.

 

WOKÓŁ KOMINKA to dział, w którym znajdują się opisy ciekawych produktów, odrobinę historii oraz luźne przemyślenia związane z kominkami.
 

TECHNOLOGIE I PORADY to część magazynu poświęcona wartym uwagi rozwiązaniom technicznym oraz poradom dla użytkowników kominków i tych, którzy dopiero planują jego zakup.

 

PREZENTACJE - tutaj zostawiamy firmom pole do popisu. Swoje oferty prezentują zarówno producenci, importerzy, dystrybutorzy urządzeń kominkowych, jak i mniejsze firmy, oferujące usługi związane z montażem kominków.

 

Nie zapomnieliśmy również o AKTUALNOŚCIACH I WYDARZENIACH, relacjach z targów i wydarzeń branżowych.

 

Wyróżnik

 

Kominek to pierwsze w Polsce pismo, które kładzie tak duży nacisk na prezentacje rozwiązań aranżacji kominka i jego otoczenia. Nowoczesny skład magazynu wyróżnia go na tle pozostałych pism branżowych. Ciągły rozwój i dążenie do poprawy jakości artykułów sprawia, iż szybko zdobył uznanie czytelników.

 

Dostępność

Kominek dostępny jest za pośrednictwem salonów prasowych Empik i RUCH oraz w formie prenumeraty poprzez Kiosk24.pl, księgarnia.ogrzewnictwo.pl i kominek.org.pl.
Ponadto posiadamy ponad 150 Salonów Partnerskich w całej Polsce, gdzie można nabyć magazyn eksponowany na specjalnych firmowych stojakach (sieć Salonów ciągle się rozrasta).

 

KOMINEK - trendy, architektura, technologia