rejestracja

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Perfexim Ltd sp. z o.o., sp.k. to polska, rodzinna firma, która od 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów i importerów branży instalacyjno-grzewczej, sanitarnej i łazienkowej. Naczelną zasadą, którą się kierujemy jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa od momentu projektu poprzez testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów.
Badania przed wdrożeniem przeprowadzane są we własnym laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy je testować na każdym etapie projektowania.
Współpracujemy także z jednostkami badawczymi i naukowymi takimi jak: Politechnika Poznańska, INiG, Centrum Badawczo-Rozwojowe PALAB, OTGS w Radomiu, ITB w Poznaniu i Warszawie. Byliśmy również zaangażowani w tworzenie norm, które są obowiązujące w Polsce.

  

Ponad dziesięć lat temu zakupiliśmy fabrykę grzejników stalowych w Starogardzie Gdańskim. Szereg inwestycji pozwolił na wdrożenie nowoczesnej, wykorzystującej osiągnięcia techniki – linii produkcyjnej.

 

 

Perfexim, grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe, armatura gazowa, armatrura wodna, armatura c.o., rury miedziane, armatura łazienkowa,

Perfexim, grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe, armatura gazowa, armatrura wodna, armatura c.o., rury miedziane, armatura łazienkowa, Perfexim, grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe, armatura gazowa, armatrura wodna, armatura c.o., rury miedziane, armatura łazienkowa,

 

 

Rygorystyczna kontrola jakości na wszystkich etapach od procesu projektowania do obsługi posprzedażowej, własne zaplecze techniczne, zaangażowana kadra – to wszystko stawia Perfexim na pozycji lidera w branży.

  

Dodatkowo nasz towar jest objęty ochroną ubezpieczeniową z rozszerzeniem o odpowiedzialność za produkt oraz oferujemy możliwość uzyskania gwarancji inwestorskiej.

  

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Perfexim LTD Sp. z o.o. Sp.k. zostało wyróżnione w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki i jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, zdobywając tytuł Laur Konsumenta – Odkrycie 2018 w kategorii Polska jakość branży budowlanej.