rejestracja

 

Producent kotłów c.o. METAL-FACH Technika Grzewcza

Wieloletnie doświadczenie w produkcji piecy na pellet i eko groszek!

Szukasz kotła na pellet lub eko groszek? METAL-FACH Technika Grzewcza jest producentem pieców c.o. długim doświadczeniem. Produkujemy wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania na biomasę oraz inne paliwa. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje na Polskim rynku od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim, w miejscowości Sokółka.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć nam niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o Tobie, kliencie końcowym, jak i naszych dystrybutorach. Produkowane piece spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta produktów trafia idealnie w preferencje każdego klienta. Produkowane kotły spełniają wszystkie kryteria standardów energetycznych, jak i ekologicznego takich jak certyfikaty 5 klasa i EcoDesign. Z dumą możemy przyznać, że wszystkie nasze kotły posiadają deklarację zgodności oraz certyfikaty kwalifikujące nasze piece do programu Czyste powietrze.

Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji, Skandynawii i Ameryki Południowej.

Dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści doskonale rozumieją Twoje potrzeby, chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące kotłów c.o.

Czym się zajmujemy?

Bierzemy udział w wielu imprezach targach i dniach otwartych. Organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów z Polski i zagranicy związane z naszymi produktami. Jesteśmy sponsorem licznych imprez sportowych oraz wydarzeń kulturowych w naszym regionie oraz wspieramy wiele klubów sportowych.

Co produkujemy?

METAL-FACH Technika Grzewcza to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy kotłów c.o. na paliwo pellet oraz ekogroszek, spełniające najsurowsze wymogi środowiskowe certyfikatów EcoDesign, 5 Klasy, TÜV Rheinland, Bimschv2.

Gdzie nas znajdziesz?
WWW: https://metalfachtg.com.pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/metalfachtg

YOUTUBE: https://www.youtube.com/c/metalfachtechnikagrzewcza