rejestracja

 

Auer to ponad 120 lat doświadczeń w badaniach nad zaawansowanymi technologiami grzewczymi i szeroka gama rozwiązań w zakresie techniki grzewczej dedykowanych dla budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, instytucji oraz firm.


Dzięki systematycznemu rozwojowi, Auer oferuje dzisiaj najnowocześniejsze kotły gazowe i elektryczne, pompy ciepła, akcesoria oraz systemy hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Firma wyspecjalizowana jest w produkcji urządzeń wysokiej jakości, łatwych w instalacji i obsłudze, oszczędnych a przez to przyjaznych środowisku.

 

Auer wrocław technologia grzewcza

 

Auer to niezależna firma, która projektuje, wdraża i rozwija swoje produkty we własnym ośrodku badawczym znajdującym się w Pikardii na północy Francji. Badania nad nowoczesnymi technologiami są istotną częścią działalności firmy a koncentracja wyjątkowej wiedzy i zaawansowanej technologii tworzy know-how marki Auer.


W 2016 roku marka Auer świętuje swoje 10-lecie obecności na Polskim rynku. Każdy rok tej obecności to kolejne sukcesy odniesione dzięki zaufaniu naszych klientów. Dzięki temu zaufaniu wchodzimy teraz z nową energią w kolejną dekadę.


Produkty marki Auer znajdują nabywców poprzez szeroką sieć sprzedaży w Europie i poza jej granicami. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce jest firma Ciepło-Tech sp.j.

 

 

Ciepło-Tech Sp.j. wyłączny przedstawiciel marki Auer w Polsce
Ciepło-Tech Sp.j. wyłączny przedstawiciel marki Auer w Polsce - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Polna 76C 55-010 Groblice

 

-Zobacz na mapie-

dolnośląskie

Tel: +48 71 726 24 18