rejestracja

W firmie Viega jesteśmy przekonani: Jakość jest wszystkim. Bez jakości wszystko jest niczym. Dlatego ambicją przedsiębiorstwa jest ciągłe poszerzanie granic własnych możliwości. Czynimy to przystępując do dialogu z Klientami oraz tworząc jeszcze lepsze produkty i usługi serwisowe. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo w stronę przyszłości, nie zapominamy jednak o własnej przeszłości.

 

Od ponad 115 lat firma Viega wyznaje zasadę najwyższej jakości. Rodzinne przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność z wizją zrewolucjonizowania techniki instalacyjnej. Dziś firma Viega zatrudniająca ponad 4000 pracowników w dziesięciu oddziałach należy do grona czołowych światowych producentów branży instalacyjnej, zachowując wierność swoim zasadom i wyznaczając własne standardy.

 

W firmie Viega przykładamy wagę do tego, by służyć naszym Klientom wsparciem w ich codziennej pracy. W tym celu firma przekazuje swoją wiedzę partnerom na całym świecie, dostosowuje do siebie materiały, technologię i komfort, poświęca czas na zapewnienie jakości oraz inwestuje w prace badawczo-rozwojowe. W efekcie uzyskujemy harmonijnie działający system, który obejmuje ponad 17 000 artykułów, dostępnych szybko i niezawodnie.

 

Jakość jest wszystkim. Bez jakości wszystko jest niczym.

 

Viega
Viega - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Al. Zwycięstwa 250 81-540 Gdynia

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 58 662 49 99

Fax: +48 56 662 49 90