rejestracja

ATMOS POLSKA jest wyodrębnionym działem firmy ATMOPOL zajmującym się tylko i wyłącznie kotłami na drewno czeskiego producenta ATMOS „Jaroslaw Cankar a Syn”.

 

Zajmujemy się importem, projektami i kosztorysami kotłowni opartych o kotły na drewno ATMOS, kompletacją dostaw, montażem oraz serwisem na terenie całej Polski.


My jako ATMOS POLSKA mamy jedną dewizę „montuj jak dla siebie” i ten cel przyświeca nam we wszystkich działaniach od momentu pierwszego kontaktu z inwestorem aż po ostateczny montaż kotłowni wraz z pierwszym odpaleniem kotła, szkoleniem osoby obsługującej daną jednostkę grzewczą z zakresu obsługi, czyszczenia i konserwacji kotła.

 

Nasza firma posiada już 22 ekipy instalatorskie na terenie całej Polski. Nasi instalatorzy są przeszkoleni z zakresu montażu wszystkich kotłów na drewno Atmos. Posiadają niezbędne uprawnienia hydrauliczne jak i elektryczne.


Jako ATMOS POLSKA w roku 2010 sprzedaliśmy 937szt kotłów z czego 613 kotłów (kotłowni) zostało przez nas zainstalowanych. Dla porównania w roku 2009 sprzedaż 1098szt, montaż 359szt. Te liczby świadczą o tym że użytkownicy którym to zainstalowaliśmy systemy kotłowni oparte o kotły na drewno Atmos lub poprawiliśmy nieudolnie zainstalowane, przez innych instalatorów(nie mających odpowiedniej wiedzy z zakresu montażu takich urządzeń) kotłownie, gorąco nas polecają.

 

Te fakty do czegoś nas zobowiązują.


Musicie Państwo pamiętać, że zmontowanie systemu kotłowni w oparciu o kocioł gazujący drewno lub węgiel, zbiornika akumulacji przejmującego naddatki ciepła z kotła, pomp, zaworów mieszających, ogrzewacza ciepłej wody użytkowej, zaworów bezpieczeństwa, naczyń ciśnieniowych filtrów, zaworów zwrotnych i kulowych, systemu sterowania pomp wody, rur, kształtek jak i samego montażu nie jest układem tanim.


Nie możecie sobie Państwo pozwolić na nieudolny montaż gdyż koszt poprawek jest równy prawidłowemu montażowi wykonanemu przez naszych instalatorów.


Tylko prawidłowy montaż systemu grzewczego z niezbędną regulacją zamontowanego kotła w momencie pierwszego uruchomienia daje Państwu wydajny jak i tani w użytkowaniu układ ogrzewania.
Kotły CO i Piece CO Atmos.

 

Układy które konstruujemy dla Państwa to układy nazywane przez nas:

  • 8 godzinne
  • dobowe
  • 2-3 dobowe
  • tygodniowe


Dlatego jeśli jesteście Państwo zainteresowani najtańszym ogrzewaniem bardzo prosimy o kontakt jak najwcześniej jeszcze przed wyborem projektu domu to spowoduje dużą oszczędność pieniążków na samym budowaniu domu.

ATMOS POLSKA