rejestracja

Trzonem działalności firmy KLIMA-THERM  jest projektowanie systemów klimatyzacji, dostarczanie oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych, a także szeroki zakres usług serwisowych z tym związanych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w trosce o ich dobre samopoczucie i komfort, firma gwarantuje urządzenia o wysokiej klasie konstrukcyjnej i technologicznej, a działalność firmy potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2008 - normą, której przedmiotem jest zgodność produktów i usług z ustalonymi wymaganiami Klientów.

 

Jednocześnie w trosce o ochronę środowiska KLIMA-THERM dostarcza urządzenia zapewniające wysoką wydajność dostosowaną do aktualnego zapotrzebowania obiektu na chłód lub ciepło, które charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii (klasa energetyczna A).

 

ecowave w KLIMA-THERM to kompleksowe podejście do ochrony Środowiska.

 

Wysoka jakość oraz bogata oferta urządzeń, pozwalają spełniać wszelkie oczekiwania Klienta związane z klimatyzacją komfortu i ogrzewaniem, usuwaniem wilgoci oraz kontrolą wilgoci powietrza w pomieszczeniach.

 

Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu urządzeń dla klimatyzacji i ogrzewania obiektów oraz procesów osuszania powietrza.

 


Klima-Therm
Klima-Therm - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Ostrobramska 101 A 04-041 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 517 36 00

Fax: +48 22 879 99 07