rejestracja

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, specjalizująca się w produkcji i usługach w zakresie instalacji elektrycznych i grzewczych.


Świadczymy w szerokim zakresie usługi projektowania, wykonawstwa i serwisu instalacji niskiego i średniego napięcia, a także instalacji słaboprądowych. W nowoczesnym warsztacie o powierzchni 1 500 m2 odbywa się kompleksowa obróbka blach stalowych i cięcie laserem wszelkiego rodzaju elementów metalowych.

 

piece akumulacyjne grzejniki akumulacyjne ogrzewacze akumulacyjne wkłady elektryczne do pieca kaflowego


Od lat siedemdziesiątych prowadzimy produkcję elektrycznych urządzeń grzewczych takich jak: statyczne i dynamiczne ogrzewacze akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, kurtyny powietrzne, grzałki. Z czasem oferta została poszerzona o elektryczne ogrzewacze akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem – sztandarowy produkt firmy, które wytwarzane są do dnia dzisiejszego. Ostatnią nowością są ogrzewacze akumulacyjne ze sterowaniem elektronicznym.


Nasza oferta zawiera także usługi: instalacje elektryczne, cięcie laserem, usługi ślusarskie, grzałki oraz rozdzielnice elektryczne.


Oferta handlowa firmy dostępna jest poprzez bardzo dobrze zorganizowany dział handlowy oraz sieć współpracujących dystrybutorów obsługujących klientów w całej Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi uruchomiono sieć serwisową na terenie kraju. Firma cyklicznie szkoli partnerów handlowych, instalatorów i projektantów.Elektrotermia swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim ciągłemu udoskonalaniu produktów oraz utrzymaniu wysokiego standardu produkcyjnego dzięki wprowadzonemu Wewnętrznemu Systemowi Zarządzania Jakością.