rejestracja

Firma w Polsce została założona w 1993 roku i od tego czasu przeszła znaczące przeobrażenia zarówno w zakresie struktury organizacyjnej jak i misji, którą się kieruje w swoich działaniach rynkowych. Posiadając tak znakomite i silne marki jak HEIMEIER i TA, wspierane przez nową Pneumatex, firma ma ambicje, wiedzę i możliwości aby być liderem w zakresie rozwiązań dla doskonałego klimatu wewnętrznego, kontroli temperatury i równoważenia hydraulicznego instalacji. Nowa marka Pneumatex pozwoli na poszerzenie oferty o wiedzę i produkty z zakresu utrzymania ciśnienia i odpowietrzania w instalacjach.

 

 

TA Hydronics jest częścią międzynarodowego koncernu inżynieryjnego IMI plc o obrocie w wysokości 1,79 miliarda funtów i zatrudniającej około 13,000 pracowników. IMI plc jest notowany wśród 100 największych spółek na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

TA Hydronics to wiodący światowy ekspert i dostawca rozwiązań do systemów HVAC w zakresie dystrybucji hydraulicznej i regulacji temperatury, który posiada doświadczenie w ponad 100 000 projektów na całym świecie.

TA Hydronics