rejestracja

Grupa handlowa Grudnik jest prywatną firmą założoną na początku 1989 roku w Krakowie. Dzięki bardzo dobrej organizacji połączonej z klarowną i nowoczesną polityką handlową stała się jednym z liderów branży instalacyjno-grzewczej oraz sanitarnej na terenie Polski.

 

 

 

Potwierdzeniem obecnej pozycji na rynku instalacyjno-budowlanym są liczne nagrody i wyróżnienia:

 

  • Diament Miesięcznika Forbes 2010
  • Złoty Instalator za stworzenie nowoczesnego systemu sieci hurtowni Monter Shop 2014
  • nominacja do Godła Teraz Polska 2016
  • Gazele Biznesu w latach 2001, 2002, 2003, 2010, 2011, 2012, 2015, 2016, 2017 oraz 2018

 

 Grudnik jest bezpośrednim dystrybutorem ponad 300 największych i najlepszych europejskich producentów branży sanitarnej oraz instalacyjno - grzewczej.

 

Oferujemy szeroki wachlarz produktów instalacyjnych, sanitarnych, techniki grzewczej, wyposażenia łazienek, klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, oraz narzędzi instalatorskich, posiadamy ponad 100 000 produktów w naszej ofercie, wszystkie towary objęte gwarancją, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Posiadamy bardzo duże stany magazynowe co umożliwia szybki dostęp do każdego produktu.

 

 

Bardzo dobrze rozbudowana sieć logistyczno – magazynowa. 8 Centrów logistycznych, w tym magazyny wysokiego składowania pozwalają na terminową i profesjonalną realizację zamówień oraz wysyłek do Klientów. Własna flota transportowa, dostawy Loco Klient lub budowa.

 

 

 

Firma w całości oparta jest na kapitale polskim. Źródło rozwoju stanowi krakowska centrala, która koordynuje pracę dziewięciu oddziałów - w Bydgoszczy, Korczowej, Krakowie, Koszalinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu oraz kilkudziesięciu samoobsługowych hurtowni Monter Shop. Dzięki takiej strukturze jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby Klientów w każdym regionie, zarówno w kwestiach doradztwa produktowego jak również wsparcia logistycznego.

 

 

Grudnik - 30 lat DOŚWIADCZENIA W BRANŻY.

 

 

 

 

Nasze sklepy i oddziały znajdują się niemal w całej Polsce.