rejestracja

Każdą jednostkę gospodarczą można opisać za pomocą wielu obiektywnych kryteriów. Każda ma określony profil działalności, poziom zatrudnienia, wysokość obrotów czy strukturę organizacyjną. Jednakże prawdziwy charakter firmy to idea, która od samego początku nadaje sens jej istnieniu. Taką ideą jest dla nas Rodzina, która symbolizuje subtelną, lecz trwałą sieć powiązań łączącą współistniejącą różnorodność w jedną, kompletną całość. Rodzinne wartości przyświecały nam od narodzin koncepcji powstania Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin, przez lata funkcjonowania na rynku i po dziś dzień stanowią dla nas kluczowy filar określający charakter naszej działalności. Dostarczając nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, razem z naszymi Partnerami i Klientami wspieramy się w kreowaniu lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Codzienna praca, wyzwania, z którymi się konfrontujemy, bliskie i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z Kontrahentami są odzwierciedleniem tej idei w naszej działalności. Pragniemy, poprzez ciągły progres i zdobywanie cennych doświadczeń, powiększać naszą Rodzinę – Rodzinę Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin. Mamy nadzieję, że dołączą do niej i Państwo.

 

 

 

Prowadzimy działalność handlowo-usługową w trzech opartych o innowacyjne technologie obszarach:

 

  • Odnawialne źródła energii – pompy ciepła
  • Armatura przemysłowa
  • Płytki i panele bezpieczeństwa

 

W każdej z powyższych dziedzin nawiązaliśmy współpracę ze znanymi i cenionymi europejskimi producentami, którzy w swojej działalności kładą nacisk na tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych o potwierdzonej jakości, jednocześnie stale pracując nad ich innowacyjnością oraz optymalnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb odbiorców. Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin jest wyłącznym przedstawicielem oraz dystrybutorem najwyższej klasy wyrobów firm Alpha-InnoTec, GEFA i ZOOK na terytorium Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą.

 

 

Przez 25 lat istnienia na polskim rynku jako Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin, naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług o najwyższym standardzie jakości. Jednocześnie, mając świadomość wielkiej różnorodności indywidualnych potrzeb Klientów, staramy się prowadzić działalność w sposób elastyczny i wychodzący naprzeciw ich optymalnemu spełnieniu. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi Klienta, zarówno od strony ofertowej, jak i serwisowej. Świadcząc „szyte na miarę” usługi, na wszystkich etapach realizacji inwestycji aktywnie wspieramy Klientów zdobytymi przez lata praktyki wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin to profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Dlatego też od 30 czerwca 2011 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

 

 

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin wielokrotnie zostało uhonorowane wyróżnieniami za działania edukacyjne i gospodarcze, promujące dbałość o środowisko naturalne poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Za wkład w pogłębianie świadomości pro-ekologicznej otrzymaliśmy:

 

  • Nagrodę Prezesa Rady FSNT NOT w Koninie za „Najlepszy produkt wystawiany na targach, za propagowanie, stosowanie i rozwój systemów słonecznych, jako energii przyjaznej dla środowiska” (2001 r.),
  • Znak Towarowy Wielkopolska Jakość za „Wdrażanie pomysłów ekologicznych źródeł ciepła opartych na wysokowydajnych kolektorach słonecznych i pompach ciepła” (2001 r.),
  • Akt nominacji do tytułu „HIT 2002″ za „Wprowadzenie na rynek krajowy nowoczesnych systemów korzystania z energii odnawialnej”.

 

W marcu 2002 roku Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin wdrożyło System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008 w zakresie handlu armaturą przemysłową, wyrobami hutniczymi, urządzeniami energetyki odnawialnej. od 51,6 do 107,6 kW przy W10/W35)

 

Oddział w Poznaniu

Odnawialne źródła energii – pompy ciepła

Oddział w Gdyni

Odnawialne źródła energii – pompy ciepła

 

 

 

alpha innotec - pompy ciepła. Hydro-Tech Konin, wyłączny przedstawiciel w Polsce
alpha innotec - pompy ciepła. Hydro-Tech Konin, wyłączny przedstawiciel w Polsce - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Zakładowa 4D 62-510 Konin

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 58 778 90 90

Fax: +48 63 242 37 28