rejestracja

Historia Immergas Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy została otworzona w Łodzi polska filia koncernu Immergas S.p.A. Od samego początku swojej działalności, Immergas zajmuje się dystrybucją i serwisem kotłów, podgrzewaczy gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju. W chwili obecnej Immergas Polska posiada w przybliżeniu 15 % udział w rynku. Produkty Immergas są nowoczesne, efektywne, bezpieczne i przede wszystkim posiadają gwarancję najwyższej jakości. Duży nacisk kładziony jest na nowe technologie i innowacje. Jako jeden z pierwszych producentów, Immergas wprowadził na rynek polski kotły kondensacyjne. Głównym celem koncernu jest budowanie zaufania klienta poprzez jego zadowolenie jak również działania przyjazne środowisku. Stąd liczne szkolenia dla instalatorów i serwisantów mające na celu przybliżenie tematu funkcjonalności produktów Immergas. Większość szkoleń odbywa się w łódzkiej siedzibie gdzie odpowiednio dostosowane centrum szkoleniowe prezentuje całą gamę kotłów i innych produktów.

 

Immergas Polska na dzień dzisiejszy może pochwalić się mocną pozycją na rynku. Znajduje się w czołówce sprzedaży kotłów gazowych, co jest efektem długoletniej i systematycznej pracy zarówno z odbiorcami, instalatorami i projektantami. Ostatnie dwa lata to wdrażanie nowej strategii w tym zmiana polityki handlowej wraz z wzbogaceniem oferty produktowej o nowe urządzenia i systemy. W chwili obecnej Immergas posiada kompletna ofertę produktową umożliwiającą stworzenie nowoczesnego zintegrowanego systemu grzewczego.

 

Oferta produktowa: sprzedaż kotłów gazowych tradycyjnych, kotłów gazowych kondensacyjnych, zasobników, pomp ciepła, podgrzewaczy przepływowych, grzejników stalowych, grzejników łazienkowych, kolektorów słonecznych, zestawów kominowych, naczyń przeponowych, sterowników i termostatów


ogrzewanie ogrzewanie gazowe kotły kotły kondensacyjne kotły tradycyjne