rejestracja

Marka Immergas, obecna od ponad 55 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze.

W ofercie firmy znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, zasobnik i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu.

 

 

IMMERGAS KOMFORT, KTÓREGO PORZEBUJESZ

Immergas Polska jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat, posiadającej oddziały w 30 krajach świata. Polski oddział Immergas powstał ponad 24 lata temu i dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających nowoczesne rozwiązania grzewcze dla każdego typu obiektu. Podstawowa oferta firmy skierowana jest do inwestora indywidualnego, poszukującego rozwiązań do domu jedno- lub wielorodzinnego, do mieszkań i niewielkich budynków gospodarczych. Oprócz najwyższej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła, urządzeń hybrydowych, a oferta produktowa firmy wpisuje się w założenia rządowego programu “Czyste Powietrze”. Oprócz oferty domowej, skierowanej do użytkowników indywidualnych, ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900KW, pozwalającymi na tworzenie systemów kaskadowych, pokrywających zapotrzebowanie na ciepło w obiektach komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

 

Firma jest laureatem wielu nagród branżowych, jak Laur Konsumenta 2020, a w 2018 oraz 2020 znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbes”.