rejestracja

Zehnder Polska Sp. z o.o. jest składnikiem szwajcarskiego koncernu Zehnder Group. W skład asortymentu wchodzą grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, systemy wentylacyjne, centrale energetyczne i pompy ciepła, systemy filtracji powietrza i promienniki.
 

 echnika grzewcza, Filtracja powietrza, Wentylacja komfortowa, Pompy ciepła, Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego


Grzejniki łazienkowe marki Zehnder to szeroka paleta kształtów, modeli, kolorów i wymiarów. Dostępne są w pełnym zakresie cenowym od ekonomicznego do premium.

 

Grzejniki dekoracyjne Zehnder przeznaczone są do łazienek i pomieszczeń mieszkalnych, pasują do każdego wnętrza. Idealne do nowego budownictwa, jak i renowacji.

 

Grzejniki pokojowe i użytkowe Zehnder dostępne są jako grzejniki członowe, konwektorowe, kanałowe a także jako ściany grzewcze. Szeroka paleta rozwiązań na miarę uzupełnia zakres asortymentu.

 

Grzejniki modernizacyjne Zehnder są dostępne w wymiarach umożliwiających prostą wymianę starych grzejników na nowe. Złącza są dopasowane do istniejących standardów, a wiele wariantów pozwala na dowolny dobór produktów.

 

Comfosystems to system komfortowej wentylacji pomieszczeń z odzyskiem ciepła tworzący energooszczędny i zdrowy klimat pomieszczenia.


Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego czyli promienniki sufitowe Zehnder ogrzewają i chłodzą w energooszczędny sposób za pomocą cieczy krążącej w układzie. Optymalnie dostosowane do obiektów przemysłowych a także biurowych.


Clean Air Solutions to systemy filtracji powietrza Zehnder zmniejszają zawartość kurzu w powietrzu pomieszczenia, a tym samym obniżają koszty czyszczenia.

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI 
Technika grzewcza, Filtracja powietrza, Wentylacja komfortowa, Pompy ciepła, Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego

 

Wrocław producent Zehnder

Zehnder
Zehnder - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Kurpiów 14A 52-214 Wrocław

 

-Zobacz na mapie-

dolnośląskie

Tel: +48 71 367 64 24

Fax: +48 71 790 27 47