rejestracja

Galmet jest największym polskim producentem urządzeń grzewczych, z blisko 35-letnim doświadczeniem. Stałe doskonalenia produktów i szkolenie personelu przyczynia się do powstania najwyższej jakości zaawansowanych technologicznie, ekologicznych systemów grzewczych. Nasze produkty przeznaczone są dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów użytkowych i przemysłowych.


Kompleksowa oferta firmy obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru, montażu i eksploatacji produktów, jak również pomoc w uzyskaniu dofinansowań z programów regionalnych i krajowych (NFOŚiGW, WFOŚiGW, RPO etc) Pomagamy na wszystkich etapach inwestycyjnych od opracowania koncepcji, projektu przez dofinansowania i wsparcie techniczne po realizację.


Galmet proponuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów zasilania instalacji grzewczych. Atutem naszej firmy jest dostęp do certyfikowanych instalatorów w całym kraju.

 

Gama wytwarzanych urządzeń jest bardzo duża.

 

  • znane w całej Europie ogrzewacze wody i wymienniki c.w.u.
  • kotły c.o. w tym kotły na biomasę
  • zestawy kolektorów słonecznych
  • gruntowe i powietrzne pompy ciepła

 

Wyroby z wszystkich grup produktów konfigurujemy w najbardziej wydajne Hybrydowe Systemy Grzewcze, wśród których wiodącą rolę spełniają urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).


Wytrwale realizujemy nasze ambicje i cele, produkujemy najmądrzejsze urządzenia grzewcze, zapewniając wszystkim klientom bezpieczne i ekologiczne ciepło. Znamy rynek i wyznaczamy kierunki jego rozwoju. Nasza kadra to ponad 750 ludzi z pasją, którzy stanowią o sile Galmet.
Wiemy, że życie w zgodzie z naturą może być również ekonomiczne. Nasze produkty posiadają wszystkie certyfikaty wymagane przy dofinansowaniach.


Działamy w myśl zasady „Jeden Producent – Jeden Serwis – Jedna Gwarancja – Jedno Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej”.