rejestracjaKisan
to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych. Jesteśmy pierwszym polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych. Tworzymy wysokiej klasy produkty, zgodne z normą PN-EN ISO 21003:2009, cechujące się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Potwierdzają to certyfikaty jakości zgodne z normami ISO, 10-letnia gwarancja niezawodności systemu oraz 50 letni okres użytkowania potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, a przede wszystkim zadowoleni ze współpracy Klienci.

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych producentów wodnych instalacji wewnętrznych, czego dowodem są liczne krajowe i zagraniczne nagrody oraz wyróżnienia, które Kisan otrzymał w ostatnich latach.

 
Nasze systemy prezentujemy na największych imprezach targowych branży instalacyjnej w kraju i za granicą, dlatego nasza marka jest doskonale rozpoznawalna.
Produkty Kisan cieszą się uznaniem w wielu krajach. Dostępne są w ponad 200 punktach dystrybucji w całej Polsce. Prowadzimy również działalność eksportową szczególnie na rynkach Europy Wschodniej.


Na osiągnięty sukces składają się wizja i odważne plany realizowane przez zespół pracowników. Cała nasza produkcja jest zlokalizowana w Polsce.Co nas wyróżnia?

Kisan jest pionierem w produkcji rur wielowarstwowych w Polsce. W 1991 roku jako pierwszy w tej części Europy, a co więcej równocześnie z firmami z krajów wysokorozwiniętych zaproponował nowatorski produkt wykorzystywany w wodnych systemach instalacji wewnętrznych– wielowarstwowe rury PE-X/Al/PE wraz ze złączkami mosiężnymi.Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy również aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej zezwalającą na wykorzystanie naszych produktów w budownictwie zgodnie z normami polskimi i europejskimi


 

Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy niezawodny system instalacyjny oraz spójny, rozpoznawalny wizerunek.

Nasze produkty wyróżnia innowacyjność techniczna, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta kompletnych systemów instalacyjnych. W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy znajdujący się na południu Polski w Kańczudze oraz zaawansowane technologie zgodne z rygorystycznymi normami i procedurami kontroli jakości opartymi na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Produkty Kisan wykonywane są z najwyższej jakości surowców pozyskiwanych tylko od sprawdzonych, renomowanych europejskich dostawców.

 


Co nas inspiruje?

Inspirują nas marzenia naszych klientów – osiągniecie komfortu i wysokiej jakości życia. Kierujemy się także ich potrzebami – nowoczesnością i niezawodnością oraz trwałością systemów instalacyjnych, a przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania systemów.