rejestracja

ALTER - marka urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów będąca synonimem przede wszystkim doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości materiałów. Prawie 25-letnie doświadczenie wykreowało markę silną i powszechnie znaną. ALTER to produkty spełniające najostrzejsze normy oraz życzenia najbardziej wymagających Klientów.

 

Firma ALTER z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania powstała w 1988 roku. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego. Postęp techniczny oraz wielkie osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, co pozwala wdrażać produkty zaspokajające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 Siedziba firmy Alter

 

Naszą siłą jest koncentracja na Kliencie, starannie dobierana do Jego wymogów i ciągle uaktualniana oferta. Te właśnie starania doceniają przede wszystkim Klienci, ale nie tylko. Nasze produkty wyróżnione zostały również licznymi nagrodami: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO i INSTALACJE, nagrody z wielu innych targów branżowych, takich jak: SAWO, WOD-KAN, POL-GAZ-EXPO, GAZ PŁYNNY i inne. Ostatnia to najwyższe wyróżnienie Kapituły Konkursu Złotych Medali MTP, którym uhonorowany został System Monitorowania Gazów MSMR-16 - najnowsze nasze rozwiązanie konstrukcyjne.

 

Dlaczego ALTER? Naszą przewagą jest kompleksowa obsługa Klientów: począwszy od projektu i dostawy, po montaż i serwis urządzeń. W interesie naszych klientów łączymy kompetencję w wielu dziedzinach oferując doradztwo techniczne, dobór urządzeń, projekt, montaż, uruchomienie, bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownikom stawiamy szczególne wymagania, bowiem ich kwalifikacje są gwarancją sukcesu i zadowolenia Klientów.

 

Nasza wiedza, doświadczenie oraz ogromny potencjał techniczny gwarantują najwyższą jakość, funkcjonalność oraz przyjemność użytkowania produkowanych urządzeń. Skupiając się na ciągłym udoskonalaniu swoich produktów ALTER jest marką docenianą i akceptowaną przez Klientów nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. Dla zagwarantowania najwyższej jakości produktów posiadamy własne laboratorium pomiarowe, w którym prowadzone są badania nad nowymi produktami oraz serwis i kalibracja urządzeń eksploatowanych przez naszych Klientów.

Alter
Alter - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Pocztowa 13 62-080 Tarnowo Podgórne

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 61 814 65 57

Fax: +48 61 814 65 57