rejestracja

Marka Dimplex posiada ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów pomp ciepła wykorzystujących wodę gruntową, glebę i powietrze zewnętrzne jako źródło energii cieplnej.

 

Międzynarodowy certyfikat jakości dla pomp ciepła DACH/EHPS to gwarancja najwyższej jakości we wszystkich obszarach stosowania.

 

System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001 zapewnia ponadto niezmiennie wysoką jakość produktów Dimplex.

 

Grupa Glen Dimplex

Założona w 1973 roku firma Glen Dimplex jest obecnie największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze, zajmuje również uznane miejsce w branży AGD. Roczne obroty Grupy sięgają 1,5 mld euro, a zatrudnienie wynosi 8.500 osób.

 

Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

 

Grupa stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

 

Wyjątkowy rozwój Grupy możliwy był dzięki entuzjastycznemu podejściu pracowników do wykonywanej pracy oraz ogromnemu wsparciu otrzymanemu od klientów i dostawców.

 

Zapraszamy do Współpracy!

Glen Dimplex
Glen Dimplex - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Strzeszynska 33 60-479 Poznań

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 519 644 455

Oferta Glen Dimplex: