rejestracja

Na terenie Polski firma Meibes rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością typu joint-venture. Udziałowcami w spółce byli: Alfred i Helmut Meibes oraz Andrzej Klabiński. Firma Meibes z Leszna jest jedną z firm Holdingu Meibes, który działa ponad 40 lat na terenie Europy Zachodniej. W 1961 roku dwaj bracia - Helmut i Alfred Meibes założyli własną firmę w Hannowerze. Początkowo działając w branży instalatorskiej, dostarczali na rynek niemiecki armaturę do centralnego ogrzewania.

 

Firma Meibes z Leszna, armatura meibes, ogrzewanie pasywnych domów

 

 

Wraz z rozwojem firmy wykształciła się koncepcja produkcji armatury do szybkiego montażu - co zyskało akceptację branży instalatorskiej. W ciągu następnych 30 lat Gebrüder Meibes Hannover GmbH stał się jednym z potentatów w swojej dziedzinie. W międzyczasie powstały oddziały przedsiębiorstwa w innych krajach Europy. W roku 1998 firmy z grupy Meibes przekształciły się w Holding Meibes. Profil działalności Holdingu to przede wszystkim produkcja i sprzedaż podzespołów i armatury do szybkiego montażu w zakresie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

 

Firmy Holdingu produkują dla klientów z Niemiec, jak również z innych krajów Europy. Sieć przedstawicieli obejmuje całe Niemcy, Europę Zachodnią, a także rozwinęła się w kierunku Europy Środkowej i Wschodniej. Od 19.06.2001 MEIBES HOLDING jest częścią firmy .

 

„Innowacyjność i przyjazny stosunek"

 

Hasło to przyświeca firmie Meibes od samego początku istnienia, przez lata kultywowane poprzez nieustanną pracę i doskonalenie działalności. Dążąc do celu, firma stawia nie tylko na utożsamienie sukcesu przedsiębiorstwa z sukcesem pracowników, ale i na stałe dokształcanie się całej kadry. Firma dbając o maksymalne zadowolenie klientów, gwarantuje wsparcie na każdym etapie inwestycji, poczynając od etapu projektowego po szkolenia techniczne.

 

meibes szkolenia techniczne, meibes wsparcie

 

Każdy produkt marki Meibes, przed wprowadzeniem do masowej produkcji przechodzi szeregi testów w laboratoriach produktowo-systemowych. Po pomyślnej weryfikacji produkt przechodzi jeszcze w wybranym kraju europejskim test użytkowania. Dzięki takim zabiegom klienci mają pewność, że produkty są zaawansowane technologicznie oraz sprawdzone pod kątem bezkolizyjnej współpracy.

 

Nowoczesna infrastruktura i zautomatyzowane procesy produkcyjne to gwarancja precyzyjnego wykonania oraz wysokiej jakości produktów wychodzących z fabryki w Lesznie. Dzięki dużemu i doskonale zorganizowanemu zapleczu magazynowemu większość produktów znajdujących się w naszej ofercie jest wysyłana w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia.

Meibes
Meibes - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Gronowska 8 64-100 Leszno

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 65 529 49 89

Fax: +48 65 529 59 69