rejestracja

KIM JESTEŚMY?

 


KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Historia spółki sięga roku 1922 r., w którym jako Łagiewnicka Fabryka Armatur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Kraków rozpoczęła działalność produkcji armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych.

 


Naszą misją jest zapewnianie komfortu użytkownikom naszych produktów, rozwiązań i usług. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

 


Nasze baterie, grzejniki i zawory produkujemy w Nisku na Podkarpaciu. Za kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz za wdrażanie nowych produktów odpowiada nasz własny dział konstrukcyjno-badawczy. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001.

 


W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych, a także zaworów i armatury C.O.


 

Armatura Kraków
Armatura Kraków - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Zakopiańska 72 30-418 Kraków

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 254 42 06