rejestracja

Grupa Armatura jest liderem polskiego rynku sanitarnego i grzewczego. Wchodzące w jej skład spółki to podmioty wyspecjalizowane w produkcji szerokiego asortymentu armatury łazienkowej i kuchennej, nowoczesnej ceramiki sanitarnej, wykonanych z aluminium grzejników c.o. oraz zróżnicowanych zaworów.

 

ARMATURA SANITARNA:

 • baterie łazienkowe
 • baterie kuchenne
 • natryski
 • akcesoria
 • części zamienne


Proces produkcji baterii Grupy Armatura realizowany jest w zakładzie Armatoora SA, zlokalizowanym na obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. Obejmuje on każdy z etapów powstawania wyrobu – od wykonania projektu i dokumentacji technicznej, przez odlewanie, obróbkę oraz wzmacnianie korpusu powłokami metalicznymi, kończąc na montażu oraz kontroli jakości wytworzenia i działania produktu. Weryfikacja prawidłowości prac na każdym z etapów stanowi gwarancję najwyższej trwałości, funkcjonalności i niezawodności oferty Grupy Armatura.

 

Grupa produktowa „armatura sanitarna” w ofercie Grupy Armatura obejmuje zróżnicowane pod względem wzornictwa i funkcjonalności kolekcje baterii w trzech klasach: Premium, Middle i Basic. Oprócz baterii umywalkowych, natryskowych, wannowych, bidetowych i zlewozmywakowych, znajdą w niej Państwo także rozwiązania termostatyczne, bezdotykowe czy baterie wyposażone w natrysk typu bidetta lub wyciąganą wylewkę. Grupa Armatura oferuje także gamę nowoczesnych natrysków punktowych, przesuwnych, deszczowni i kolumn oraz kompatybilne akcesoria i części zamienne. Wysoka jakość wykonania i oryginalne wzornictwo propozycji Grupy Armatura zostały wielokrotnie docenione przez branżę, m.in. poprzez zaklasyfikowanie baterii Malachit do finału konkursu „Dobry Wzór 2012”, przyznanie głównego wyróżnienia w VII edycji konkursu „System Instalacyjny” czy nagrodzenie kolumny natryskowej Kamino w konkursie „Łazienka – wybór roku 2014” w kategorii „zestawy prysznicowe”. Grupa Armatura za główny cel działalności obrała systematyczny rozwój oferty produktowej nie tylko pod względem ilościowym, ale i jakościowym. Weryfikacja preferencji konsumentów, a także monitorowanie najnowszych trendów produkcyjnych i projektowych pozwalają oferować klientom rozwiązania o najwyższej jakości wykonania i ponadczasowym wzornictwie.

 

GRZEJNIKI I ARMATURA C.O.:

 • grzejniki aluminiowe
 • armatura c.o.
 • elementy złączne
 • armatura instalacyjna

 

Grupa Armatura jest liderem na polskim rynku grzejników centralnego ogrzewania wykonanych z aluminium. Asortyment firmy produkowany jest w zakładzie Armatoora SA w Nisku. Oferta obejmuje wysoce odporne na korozję, malowane proszkowo grzejniki aluminiowe z podłączeniem bocznym lub dolnym, elementy złączne, armaturę c.o. oraz armaturę instalacyjną, w tym rozdzielacze, szafki i kompatybilne części zamienne.

 

ARMATURA WODNA I GAZOWA:

 • zawory wodne
 • zawory gazowe
 • przyłącza
 • części zamienne


Grupa produktowa „armatura wodna i gazowa” wzbogaciła ofertę Grupy Armatura w 2009 roku. Obecnie, produkowany w zakładzie Armatoora SA w Niski asortyment, obejmuje szeroką gamę zaworów do wody, w tym: kulowe, wzmocnione Quadro High Pressure, wypływowe, kątowe, przepływowe i zwrotne, a także zawory gazowe, przyłącza do wody i gazu oraz części zamienne. Jako integralne elementy najważniejszych instalacji w budynkach mieszkalnych, wyróżniają się wysokim poziomem trwałości, bezpieczeństwem, szczelnością i niezawodnością.

 

CERAMIKA ŁAZIENKOWA I MEBLE:

 • umywalki
 • WC, bidety, pisuary
 • meble
 • akcesoria
 • części zamienne
 • stelaże i przyciski

 

W połowie 2012 roku, w wyniku przejęcia spółki RADIMP, ofertę Grupy Armatura wzbogaciła ceramika sanitarna - nowy segment produktów, który znacząco zwiększył kompleksowość asortymentu. Wykorzystując 112 lat tradycji podmiotu w produkcji wyrobów ceramicznych, firma wprowadziła na rynek gamę umywalek meblowych, nablatowych, wiszących i wpuszczanych, misek sedesowych stojących i wiszących, bidetów, a także kompatybilnych stelaży podtynkowych, przycisków i akcesoriów. Grupa Armatura oferuje także eleganckie linie mebli łazienkowych w wariancie stojącym i wiszącym, obejmujące m.in. szafki podumywalkowe oraz wysokie i niskie słupki. Nowa grupa produktowa, cechująca się oszczędnym wzornictwem i doskonałymi parametrami użytkowymi, zdobyła uznanie zarówno klientów, jak i branży. Kolekcja ceramiki MERO i utrzymanych w kolorystyce naturalnego drewna mebli DUERO została wyróżniona w konkursie „Łazienka – wybór roku 2015” w kategorii „całościowe aranżacje łazienki”.

Grupę Armatura wyróżnia rozbudowana sieć dystrybucji i sprzedaży, uwzględniająca grupy zakupowe, zrzeszające ponad 300 hurtowni oraz 200 hipermarketów budowlanych. Oprócz systematycznego rozwoju w Polsce, firma aktywnie działa także na rynkach zagranicznych. W segmencie tym oferuje produkty wytwarzane indywidualnie na zamówienie klientów w systemie business to business.

Efektem konsekwentnej strategii zwiększania jakości oferowanych klientom usług było wdrożenie systemu serwisowego, w ramach którego autoryzowani fachowcy dokonują naprawy w domu klienta w ciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki. Grupa Armatura jako pierwszy producent w Polsce wprowadził także 100- letnią gwarancję na elementy odlewne we wszystkich kolekcjach armatury.


 

Armatura Kraków
Armatura Kraków - Ogrzewnictwo.pl
Siedziba firmy:

Zakopiańska 72 30-418 Kraków

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 254 42 06

Fax: +48 12 254 43 88