rejestracja

De Dietrich to jedna z najstarszych marek w branży grzewczej na świecie. W 2009 roku, po połączeniu grupy De Dietrich Remeha i Baxi Group, powstało trzecie co wielkości przedsiębiorstwo w Europie w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody i usług.


Marka koncentruje się na zapewnieniu swoim Klientom wysokiego komfortu, oszczędności energii oraz ograniczeniu emisji substancji szkodliwych do środowiska.

 

instalacje grzewcze ogrzewnictwo ogrzewanie systemy grzewcze kotły kondensacyjne nowości technika grzewcza gazowe kotły kondensacyjne wiszące kotły kondensacyjne olejowe kotły kondensacyjne   urządzenia hybrydowe   BDR Thermea   BAXI   nowości   trwały komfort   kondensacja   De Dietrich   De Dietrich Technika GrzewczaPierwszą postacią, która wpisała się w historię De Dietrich był Jean Dietrich. Pod koniec XVII w. zainwestował w odlewnię stali usytuowaną niedaleko Strasburga. Rodzina de Dietrich szybko została okrzyknięta we Francji “mistrzami w kuciu żelaza”. Ze względu na rosnącą popularność i próby podrabiania produktów przedsiębiorstwa, Ludwik XVI przyznał firmie logotyp – “róg myśliwski”. Do dzisiaj jest on symbolem jakości de Dietrich.


Pod koniec XX w. firma nabyła przedsiębiorstwo Schaffer Interdomo, przejmując tym samym produkcję kotłów kondensacyjnych. W 2004 roku Grupa De Dietrich Thermique połączyła się z firmą Remeha, liczącym się producentem kotłów kondensacyjnych. Cztery lata później wchłonęła markę SOFATH, zajmująca się sprzedażą pomp ciepła. W 2009 roku Grupa De Dietrich – Remeha stworzyła wraz z firmą Baxi grupę BDR Thermea, nową wiodącą firmę w dziedzinie nowatorskich rozwiązań i usług związanych z ogrzewaniem i ciepłą wodą użytkową. Obecne działania firmy koncentrują się na poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań w tej dziedzinie.


Historia De Dietrich nie dobiegła końca. Firma do dziś rozwija się prężnie, inwestując m.in. w odnawialne źródła energii. Wszystko to w oparciu o nowe technologie. Innowacja to dla De Dietrich tradycja.

 Aktualne informacje na temat firmy znajdują się tutaj: www.dedietrich.pl, www.blog.dedietrich.pl, oraz www.facebook.com/DeDietrichPL