rejestracja

 

Firma Systema to producent urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych.SYSTEMA POLSKA  - ogrzewanie podczerwienią i nadmuchowe

 

Systema Polska jest czołowym producentem urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych w zakresie ogrzewania podczerwienią i ogrzewania nadmuchowego, z własną linią produkcyjną w Polsce.

 


Nasze rozwiązania znalazły szerokie zastosowanie w wielkokubaturowych obiektach tj. hale produkcyjne, centra logistyczne, hale sportowe, czy też obiekty sakralne, głównie tam, gdzie konwekcyjne ogrzewanie nie przynosi oczekiwanych efektów.
W naszej ofercie, w ramach ogrzewania podczerwienią, znajdują się promienniki rurowe INFRA o wydajnościach od 12 do 60 kW oraz promienniki ceramiczne SCR, w tym również z automatyczną modulacją wydajności palnika. Z uwagi na montaż palników poza ogrzewanym obiektem, a tym samym brak konieczności montażu instalacji gazu wewnątrz budynku, na szczególną uwagę zasługują pasy promiennikowe OHA (o wydajności do 400kW).

 


Na portfolio produktów w obszarze ogrzewania nadmuchowego składają się nagrzewnice w wykonaniu zarówno z wymiennikiem kondensacyjnym, jak i standardowym. Szeroki zakres wydajności nagrzewnicy, od 15 kW do 300 kW, determinuje ich wielkość, a tym samym miejsce instalacji. Oferta zawiera nagrzewnice montowane na ścianach, na dachach, jak również stojące na zewnątrz budynków.
W naszej ofercie znajdują się urządzenia ją uzupełniające w zakresie wentylacji: destratyfikatory, kurtyny powietrza i kasety wentylacyjne z filtrem przeciwpyłowym.

 


Zapewnienie dobrej fachowej usługi serwisowej, jej szybki czas reakcji oraz dostępność części zamiennych jest realizowane dzięki grupie wykwalifikowanych specjalistów serwisowych dostępnych na życzenie klientów oraz bogatej ofercie magazynowej części.
Wykonujemy obliczenia zapotrzebowania energetycznego dla obiektów, zestawienia ekonomiczne dla różnych systemów ogrzewania, wykazujące opłacalność danej inwestycji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.