rejestracja

 

Firma Systema to producent urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych.SYSTEMA POLSKA  - prodecent gazowych promienników podcerwienie, gazowych nagrzewnictw powietrza oraz agregatów grzewczo-wentylacyjnych i Roof-topów.

 

 

 Systema Polska jest czołowym producentem urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych w zakresie ogrzewania podczerwienią i ogrzewania nadmuchowego, z własną linią produkcyjną w Polsce.

 

 

Nasze rozwiązania znalazły szerokie zastosowanie w srednio iwielkokubaturowych obiektach tj. hale produkcyjne, centra logistyczne, hale sportowe, czy też obiekty sakralne, szczególnie tam, gdzie konwencjonalne ogrzewanie obiektów nie jest w stanie zapewnić właściwej temperatury komfortu.

 


W naszej ofercie, w ramach ogrzewania podczerwienią, znajdują się promienniki rurowe INFRA o wydajnościach od 12 do 60 kW oraz promienniki ceramiczne SCR, w tym również z automatyczną modulacją wydajności palnika. Z uwagi na montaż palników poza ogrzewanym obiektem, a tym samym brak konieczności montażu instalacji gazu wewnątrz budynku, na szczególną uwagę zasługują pasy promieniujace OHA (o wydajności do 300 kW).

 

 

Na portfolio gazowych nagrzewnic powietrza składają się nagrzewnice montowane na wspornikach, wewnatrz obiektu, pod stropem bądź na zewnątrz budynków. W zależności od wyboru wymiennika (z odprowadzeniem kondensatu lub bez odprowadzenia kondesatu) modulacja wydajności pojedynczej jednostki wynosi od 30% do 100% lub od 60% do 100%.

 

Szeroki zakres wydajności nagrzewnic, od 16 kW do 105 kW pozwala na proste dostosowanie wydajności nagrzewnic do zapotrzebowania ciepła w danym obiekcie.

 

Agregaty grzewczo-wentylacyjne są zaopatrzone w komory mieszania. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują Roof-topy o jednostkowej wydajności do 315 kW z maksymalną możliwością dostosowywanie się do konstrukcji obiektów.

 

W ofercie firmy znajdują się urządzenia ją uzupełniające w zakresie wentylacji: destratyfikatory, kurtyny powietrza . przeciwpyłowym.

 

Zapewnienie dobrej fachowej usługi serwisowej, jej szybki czas reakcji oraz dostępność części zamiennych jest realizowane dzięki grupie wykwalifikowanych specjalistów serwisowych dostępnych na życzenie klientów oraz bogatej ofercie magazynowej części.
Wykonujemy obliczenia zapotrzebowania energetycznego dla obiektów, zestawienia ekonomiczne dla różnych systemów ogrzewania, wykazujące opłacalność danej inwestycji.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.systemapolska.pl