rejestracja

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A to największy polski producent elementów grzejnych.

 

Ustabilizowana pozycja ( tradycja Selfy sięga 1932 roku), wieloletnie doświadczenie oraz sukcesywnie rosnąca sprzedaż pozwoliły nam na miano lidera dostawcy najwyższej jakości elementów grzejnych w Polsce. Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dynamicznego rozwoju osiągniętego dzięki zrealizowanym projektom inwestycyjnym w latach 2001-2010 polegającym m.in. na kompleksowej modernizacji parku maszynowego, hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym oraz zakupie nowych maszyn i urządzeń technologicznych..

 

Przyjęliśmy, iż kryterium wyznaczającym istnienie Selfy jest spełnianie oczekiwań Klientów. W tym celu opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy PN EN ISO 9001: 2001 ( certyfikowany przez niemiecki instytut VDE ). Dzięki temu mogliśmy ustalić i zagwarantować zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów. 

 

Nasi pracownicy to zespół fachowców, ktrórzy działają w myśl hasła:

"Rozwiążemy każdy gorący problem"

 

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętności współdziałania naszych inżynierów potrafimy stworzyć produkt zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Stabilne ceny, bogata oferta, wysoka jakość produktów oraz elastyczność w indywidualnym podejściu do każdego klienta sprawiają, że SELFA jest atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem.

 

 

SELFA GE